Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Разгледах по внимателно снимките на компа и се оказа ,че има снимка на таблото и определено не е 4X4.
  3. Колега ,цената е добра,но никъде не е посочено да е 4x4,да не забравяме ,че има модели само със задно предаване.Може би този е такъв и затова е такава цената,гледам ,че няма снимки от интериора,Не вярвам търговеца да го е пропуснал да се похвали, че е 4X4,по скоро е спестил,че не е .Надявам се да греша и това да е твоя автомобил ,успех.
  4. https://www.auto.bg/obiava-54015409/great-wall-hover-h5-hover-h5-2-4i-gas-brc-klimatronik?page=1&searchres=z1693nd1 това не е ли Н5 , но пуснах тук запитване ,защото предпочитам да взема кола карана от човек от форума . Просто се надявам на коректност и колегиалност иначе тази обява е доста примамлива
  5. Last week
  6. За волех с10 и волех с20р дали се исти предните фарови? Стакла
  7. Earlier
  8. Здраво јас сум од македонија сакам да прашам каде можам да најдам фар лев за волех с10
  9. Търся предни врати за Great Wall Voleex C10
  10. Ами светлината за заден ход работи ли?
  11. отказа ми парктроника някакви идеи, да знаете къде му е платката
  12. Здравейте, колеги. При мен оборотите при загрял двигател и на газ и на бензин са ниски - около 600 об/мин и леко играят. Идея от къде може да идва проблема или ако се касае само за вдигане на оборотите от къде може да стане. Колата е hover h5
  13. Добре дошъл, Питай и ще се постараем да отговорим на въпросите ти.
  14. H5 и аз бих купил за 6 500 лв,но за сега колега на тия пари може да се намери H3 или Hover cuv.
  15. Колеги тъй като не открих раздел Купувам/Продавам Търся да купя или на бартер H5 ,газ/бензин,регистриран,без забележки до 6500лв. Моля ,ако някой продава или познава някой , който продава ,да пише тук или на v2791@abv.bg На бартер мога да предложа Volvo V70 2001г. бензин, цена 2900лв
  16. Владо дай мейл и ше ти пратя цялото сервизно ръководство на ховъра. Това всъщност важи за всеки който има нужда. Поздрави
  17. Здрвейте. Някой може ли дс помогне за hover5 2012г. Ел. схема. На тези които сте побликували моторчетата за прозорците са обикновено, а при мен има защитна електроника върху всяко моторче.
  18. Здравей, Би ли споделил кое налага тази гимнастика като инфо,че и аз имам този вариант,но се ползват като леки. Нещо промяна в закона ли?
  19. Купувам Н 5 газ/бензин до 6500лв. регистриран ,със сервизна история Мога да предложа и бартер за Volvo V70 2001г. 2,4 140 к.с. бензин цена 2900 лв. с доплащане от моя страна за контакти v2791@abv.bg повъзможност със снимки
  20. Здравейте, искам да се похваля какво снимах в петък това са надявам се познахте HAVAL F7X в момента са в България надявам се за панаира в Пловдив и изложението в София. Страхотни са .
  21. Вероятно не получаваш веднага достъп с регистрацията. Дай данни,пиши каквото те интересува и който има интерес ще се свърже с теб предполагам.
  22. https://forums.gwm-bg.com/forum/29-продава/ този линк немога да отворя Sorry, there is a problem We could not locate the item you are trying to view. Error code: 2F176/1
  23. да https://forums.gwm-bg.com/forum/29-продава/
  1. Load more activity
  • Create New...