Jump to content

Нов собственик на Voleex C30 :)


Chocho Drumeshki

Recommended Posts

Да се похваля и аз - от събота съм с такава, ниво One + БТ стерео стрийминг (исках да взема "Стар", но не понасям кожени салони затова взех това ниво. Яд ме е само за ел огледалаи подгряването на седалката от всичките им екстри в "Стар", но не можело да се сложат като опция...). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Благодаря на всички за пожеланията :)

Малки въпроси на който не намерих отговор поне с търсачката. 

 

1. Тези стелки за С10 http://www.stelki.bg/product/928/gumeni-stelki-za-great-wall-voleex-c10-toyota-yaris-06.html дали ще паснат както трябва на С30? Изглеждат ми съвместими, но ако може да ми помогнете с информация, ако някой има такива или е проучвал дали си пасват от 2та модела. Търся гумени стелки. Единствено намирам за С10 което ме кара да мисля, че са еднакви за С10, 20 и 30
2. Търся също подходящи облекла за седалките.
Редактирано от ChochoD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1)Аз имам точно такива стелки - много са качествени. Купих ги от БУргас и човека позволи да ги пробвам преди да ги взема. Ако искаш този уекенд може да се уговорим нещо ( ако си то София) и да ги пробваш на твоята кола.

2) Наскоро гелдах едни в Ебай, произведени са в Италия и предполагам, че ще са качествени

http://www.ebay.com/itm/GREAT-WALL-VOLEEX-Coppia-di-Schienali-Personalizzati-con-Decori-Colorati-/291393096157?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item43d861c9dd

http://www.ebay.com/itm/GREAT-WALL-VOLEEX-2-Schienali-Coprisedili-Universali-DECORO-VOLEEX-/201310146996?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item2edf0511b4

http://www.ebay.com/itm/GREAT-WALL-VOLEEX-2-Schienali-Coprisedili-Universali-DECORO-GREAT-WALL-rosso-/201310147065?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item2edf0511f9

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1)Аз имам точно такива стелки - много са качествени. Купих ги от БУргас и човека позволи да ги пробвам преди да ги взема. Ако искаш този уекенд може да се уговорим нещо ( ако си то София) и да ги пробваш на твоята кола.

 

Поздрави

 

Ще съм ти много благодарен, ако е удобно. Доколкото разбрах : "ПРЕДНИТЕ СА ОК, НО ЗАДНИТЕ НЕ СА СЪЩИТЕ. ЗА Ц30 НЯМА ОРИГИНАЛНИ СТЕЛКИ. 

От София съм иначе. Предполагам задните ще са по тесни от необходимото, но бих ги погледнал до каква степен. А и все пак да видя и предните как лягат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

След дълга одисея, купих тези за Тоьота Ярис 2012. Тези от по стария модел илат едни извивки за задните седалки и изобщо не ми допадна как седят. Въпреки че продавача ме уверяваше, че не ставали в крайна сметка успях да го убедя да ми ги даде да ги пробвам. Оказа се, че пасват идеално предните. Задните също пасват, макар че я няма малката извивка, седят много по-добре от тези които ми предлагаха. едното от момчетата ми предложи и едно малко парче  (за съжаление е сиво, а не черно, но по добре от това да се вижда мокета) за дупката в средата която се образува заради това, че на С30 е по-къс подлакътника. Ето 2 снимки които направих на моето решение.

 

post-19031-0-02272000-1437918645_thumb.jpg post-19031-0-14436800-1437918689_thumb.jpg

post-19031-0-02272000-1437918645_thumb.jpg

post-19031-0-14436800-1437918689_thumb.jpg

Редактирано от ChochoD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Провери в оторизиран сервиз колко ще ти излезе обслужването, според километрите на които е автомобила,за да прецениш колко е изгодна оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...