Jump to content

ГТП 2015


jeko

Recommended Posts

Здравейте колеги,накратко ще кажа за проблемите които срещнах при първия ГТП след закупуването, та поне да няма други изненадани. И така, ако сте платили годишния данък не в общината а през изи пей например, няма да ви признаят в пункта за прегледи, без да сте си заверили платежният документ в общината, ако в големият талон не е вписана "фабричната" ГУ то тя или няма да се впише в документа за прегледа или ще трябва да ви издадат протокл,с който да отидете в КАТ заедно с големия талон за пререгистрация /само при условие ,че големият талон на колата е при вас ,а не в лизингодателя/. Всичко това е от съвсем скоро,ако правилно съм разбрал и дано да съм ви сп естил малко време и нерви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май май на различни места по различен начин процедират. И аз минах преди месец и половина ГТП. Първо ми поискаха сертификат за ГУ. Аз такъв нямам и досега издаден от Литекс Моторс... Заради това просто в документа от прегледа описаха номера на бутилката и написаха, че ГУ отговаря на изискванията след проверката. 

Аз имах друг проблем с ГТП - чичката, който оформяше документите ги обърка и вместо за 2 години ми издаде документ за 1 година. След като се покарах малко с него вкарах колата отново без да плащам. Е замина им един комплект стикери в коша. След второто минаване пак направи грешка и на стикера, който се лепи на стъклото вместо 2017 перфорира 2016. Реших да не се разправям за това, след като в документа си пише, че ГТП-то е валидно 2 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги за лизинговите автомобили с какви документи се ходи за ГТП ?
Вече разбрах че данък МПС се плаща от лизинга, но аз нямам документ за това, как се процедира ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...