Jump to content

Смяна на кабели за свещи на 30 000 км


Recommended Posts

Колеги не е по темата но да попитам една потробност, предстои ми обслужване на 30000, обявиха ми цифра но странното е че можело да се наложи смяна и на кабели на свещи как така като дори в книжката пише смяна на 90000 на кабелите??! Надявам се Бойко да го прочете и да ми обясни, така или иначе обслужването ще бъде в Митвас, не са ми казали от Митвас за кабелите, просто сверявах цени.

 

Като ще се дават пари поне да е при добри майстори.

Редактирано от Ванката
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля прочетете правилника за публикуване на мнения и се придържайте към писането по една тема в едно съобщение.

Ползвайте редактирането. Върши работа.

 

По въпроса. По темата е писано и преди, най-вече в частта със смяната на свещите, които е нормално да се сменят. Относно кабелите на мен лично не ми се е налагало да ги сменявам до 60 000км със сигурност. В твоя случай може да се е появила нужда, да се сменят от чисто технически характер. Дали трябва да е по гаранцията  не се наемам да го твърдя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не е по темата но да попитам една потробност, предстои ми обслужване на 30000, обявиха ми цифра но странното е че можело да се наложи смяна и на кабели на свещи как така като дори в книжката пише смяна на 90000 на кабелите??! Надявам се Бойко да го прочете и да ми обясни, така или иначе обслужването ще бъде в Митвас, не са ми казали от Митвас за кабелите, просто сверявах цени.

 

Като ще се дават пари поне да е при добри майстори.

Кабелите се сменяват на 90к или при необходимост. 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...