Sign in to follow this  
Followers 0
nmnikolov

Мнение за бензиностанции Газпром

9 posts in this topic

Колеги, напоследък от колеги и познати чух добри отзиви за горивата на бензиностанции Газпром. Понеже на 1км. от нас има такава бензиностанция реших да заредя от тях газ. Издават клубна карта при покупка на каквото и да е от тях на стойност над 50лв. При плащането освен, че ми дадоха клубна карта, с нея веднага ми отчетоха и отстъпка. За газ тя е 7ст. и платих 0.96 ст./л. Някой от вас зареждал ли е от тази верига бензиностанции, какви са отзивите му, какви мнения е чувал за тях?

Успях да намеря в интернет информация, че зареждат бензиностанциите си в България с говиро от тяхна рафинерия в Сърбия, която са модернизирали наскоро след закупуването на NIS Сърбия.

Edited by nmnikolov
0

Зареждал съм на същата за която говориш, както и след Благоевград .... и на Долни Богров .... и май има и други но не си спомням в момента. Вървенето е по-добро от на ЕКО и определено си заслужава. Още като отвориха ти дават талонче за отстъпка и явно най-после са пуснали клиентски карти. 

Динамика има и разхода, е една идея надолу но не разполагам с конкретни цифри.

Газта и горивата са им внос от Сърбия. Питах бензиностанция в Дружба (Тази преди Митвас) и така ми казаха.

Като цяло изкупиха зле работещи или въобще не работещи бензиностанции. 

Бензин не си спомням да съм зареждал.

0

Бензина е хубав, аз от там зареждам. Последния път с отстъпката ми легна на 2.17 литъра. Вървежа е добър, както и разхода.

Че и десертче с минерална водичка ми дадоха

0

Зареждал съм. Разлика не правя между бензиностанциите. Така че гледам цената...

Но в тази връзка - голям кеф ми стана, когато вчера след изминати 480 км(300 градско) заредих догоре газ за 40 лв :) За пръв път левчетата бяха по-малко от литрите (97 ст/л) :)

0

Аз също зареждам от там в Дружба и съм много доволен,също имам карти за отстъпка.Сега ще ходя до Пампорово и ще кажа разхода с 4 човека и багаж,но това с Тойтата :)

0

Аз съм зареждал нафта от там,съвсем нормално ,нямам забележки.Газ не съм зареждал,защото нямам наблизо такава бензиностанция !

0

Заредих газ на бензиностанция на въпросната марка в гр.Варна и не съм доволен от вървежа на автомобила,като спънат кон е и също така даде по голям разход.

0

Аз в темата Hover H6 1.5t споделих , че все още тествам на коя бензиностанция най-много ще ми хареса газта . В момента карам с газ заредена от Газпром ( обект в кв.Смирненски - до прелеза, в Пловдив). Хич не съм доволен от качеството. Колата не иска да върви, а и на свободна ми играят оборотите. За този същият обект един колега ми сподели, че веднъж заредил нафта и колата му умряла.
Имам още едно мое лично наблюдение от бензиностанция Газпром с предната ми кола ( мазда 6 дизел) - бях заредил дизел на обекта им на бул Христо Ботев (Пловдив). Малко по-мудна беше колата, а и  даде по-висок разход с повече от литър на 100км(измерено по маршрут, който пътувам поне 2 пъти месечно) .

Още след тази случка я бях зачеркнал от списъка с бензиностанции , от които да зареждам, но бях чул уж добри отзиви за газта им. Определено си я връщам в черният ми списък с бензиностанции.

0

И аз не съм доволен от качеството на газта - мъка. Зареждане (08 октомври 2016) Газпром Пловдив - Кукленско шосе.

0