Jump to content

Great Wall Hover Cuv 2008г.


batjok

Recommended Posts

Здравейте,имам желание да си закупя GREAT WALL HOVER 2.4 i ,2008 г. внос от Италия , но се притеснявам за намирането на резервни части. Интересува ме как стои въпроса с резервните части , намират ли се лесно.Вече знам,че двигател и скоростна кутия и раздатка е от митсубиши L200, но за ходовата част, окачване отпред и отзад никой не споменава нищо.Моля някой собственик на такъв автомобил ако има информация от какъв автомобил частите са взаимозаменяеми да сподели.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,аз карам такъв джип и да ти кажа части по ходовата част се намират части. Предните дискове ставаха от Мицубиши, задните тампони на стабилизиращите щанги  също се намират те стават от Исузо Тропер,вчера смених ремъци и ролки- два агренажни(един малък и един голям) две оптяжни ролки и една паразитна и всичко това ми струваше 182лв - има и един оптегач на самите ролки който струва 256лв. Това са проверени цени в фирма Ауто + . Не се притеснявай а харесвай си едни джип и скачай смело, колата е доста добра и много проходима.Ще се радвам скоро да се похвалиш като собственик :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами казват,че е хубаво, но това може да го прецени само майстора и човек който разбира от тези двигатели :) Аз лично мисля да го сменя на следващата смяна на ремъците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...