Jump to content

за разтуха на форума!


JI_GIT

Recommended Posts

В YouTube e пълно с клипове за тестове на Хувър-чета ...Сигурно съм прекарал 3 часа в гледане на всевъзможни руски клипчета...Много им се радват братюшките !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те братушките на какво ли няма да се зарадват само и само да не си построят свястни пътища. Четох някъде че едва 47 % от пътищата им са асфалт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то хубаво 47% ама това е повече от площа на България най вероятно ,демек целата да я напрявят в Х-асфалт. Не ги мисли ,тех кадет им трябват пътища са си направили, ние да му мислим ,едни дупки не можем да запълним.   Иначе на Север в Русия в тея блата и да искаш трудно се правят пътища, за това редят бетонени плити,и като пропаднат само ги вадят и ги наместват, тука чакъл няма и е много скъп по скъп от петрола. За това не се набляга на тях, а и зимата не ти трябва път, Перкаш кадето ти падне.

 

Пресен пример - в едно  градче има само два светофара, но на шофиора с Училищния автобус не му се чака по светфарите (нали са много 2бр) .Зимата за по напряко минава през езерото и излиза директно 100м след втория светофар,барабар с децата вътре (ама кво му дреме леда е дебел около 3метра). Много ми беше весело като го видях :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа за пиенето не съм съгласен :) ние си пием повече от тех

 

Че си пийваме и тука, пийваме си ... ама сме като бебета в сравнение с тях. Познавам доста руснаци ... и са ми разказвали доста за матушка Русь. Срещу нас да бягат не можем да ги стигнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...