Jump to content

Официални дилъри


Recommended Posts

 

Не че съм щастлив да се учат на моята кола, но всеки е наясно купувайки си кола нова на пазара за възможните проблеми. Грейт Ауто е на може би няма и 1 година фирма. Нормално е да има неща които да куцат. Има неща които ми харесват или не, но не ми е работа да съм им адвокат. Не съм съдник нито на Митвас нито на Грейт Ауто. Всеки си има кусури и добри страни.

 

Не съм съгласен с тенденцията да се оплюва всичко което се прави от нулата. То ако е така Митвас да направят още 3 сервиза и да са удобни на всички. Няма проблем. Пак повтарям, не съм срещу Митвас и не съм ПРО Грейт Ауто, Бил съм и в двата сервиза, в единия повече в другия по-малко.

 

Нека дадем шанс на хората да направят нещо значим от самото начало. Това е една от причините да си взема такава непозната кола. Искам да се получи нещо и най-накрая да караме коли сглобени и поправяни от наши момчета и момичета :).

 

Нека си казваме отрицателното мнение, но да е обективно. Съгласен съм с теб, че имат неща които не са добре, но всичко хубаво става бавно. Не ми става хубаво да се връщам няколко пъти за едно нещо, все пак не съм мазохист.

 

За да има конкуренция и да няма монопол както беше преди 1989, трябва да има повече фирми на пазара и така за нас ще е по-добре.

 

 

И аз съм съгласен с вас. Аз смятам че за клиента най-важното е колата му да бъде добре сервизирана и на време. Аз мога да бъда по-конкретен, преди два месеца имах ПТП и заведох щета за сервиза на ГРЕЙТ АУТО и там се справиха перфектно. А за приемчиците - те ме посрещнаха любезно и ми обясниха всичко както трябва. В крайна сметка всеки трябва да си избира къде да си поправя колата, аз просто изразявам мнение.

Редактирано от Говедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Днес докато бях в Сливен и миех колата до мен спря един господин и започна да ме разпитва за колата. Каза, че има фирма и иска да вземе за жена си Волекса с N1. Това, което направо ме потресе е като каза, че в Пловдив дилъра му направил оферта за 14900, а пък в Бургас за 15900. Не уточни за кой от двата дилъра в Бургас става въпрос, но каза и че лизинговата компания е различна от тези двете, които работят с Литекс. Направо бях изумен от тази наглост да предложат оферта с 1000лв. по-скъпа от стандартната. За нещастие забравих да му кажа да се оплаче на Литекс от този дилър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, офертата за 14 900 е със лизинга на Литекс със специални условия, може би и надценката върху 14 900 е по-голяма. Ако искаш по-различен лизинг, стандартната цена си остава 15 900.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но те дори не са му и предложили варианта за 14900, заедно с този за 15900. А и като сравнявам офертата за 14900 с моята, която е за 15900 то определено по-малко пари излиза със специалната промоция на Литекс за 14900.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

НА ВНИМАНИЕТО НО ВСИЧКИ ДИЛЪРИ- ИГРА С ДДС-то:

Колеги пуснал съм нова тема, защото преди малко разговарях с човек закупил Н5 преди 4-5 месеца. От НАП- Хасково отказват да му върнат ДДС- то при закупуване от фирмата му, макар, че е товарен и на номера буквичката е такава.Мотивират се с някакво писмо от София с което това им е забрането.След неговото настояване му изпращат пълна ревизия от НАП-пловдив. Те го карат да си върне ДДС на гориво и консумативи за Н% , но и 10% данък управление, защото колата била 5+1. Човека не е във форума и аз пожелах да Ви занимая със случая. Подобна история имаше и Пежо преде 3-4 години и май се съдиха и спечелиха. Моля вземете отношение, как е при Вас. Ако ни "изпързалят" така- смятайте къде отиваме. Хубаво е и вносителя да го знае, защото това касае него.

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...