Jump to content

Втора Национална форумна среща с. Косово - 27, 28, 29 Юни 2014г


Финално определяне на дата  

13 гласа

  1. 1. На кои дати предпочитате да се проведе събитието?

    • Петък, Събота, Неделя ( 27, 28, 29 Юни)
      10
    • Петък, Събота, Неделя ( 20, 21, 22 Юни)
      1
    • Петък, Събота, Неделя ( 4, 5, 6 Юли)
      2
  2. 2. Ще присъствам с нощувка ...

    • на хотел ( резервация в обща група)
      11
    • на палатка, каравана
      0
    • Без резервация
      2


Recommended Posts

Ще се радвам ако я одобрите. Колата наистина слага в малкия си джоб много от новите модели в този клас и то не само по цена.

Редактирано от Говедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След като има доста гласували може спокойно да обявим датите за националната среща са: Петък, Събота, Неделя ( 27, 28, 29 Юни). Така и ще ги добавя в заглавието на темата.

 

Относно мястото на провеждане имам две предложения, с оферти и за момента на юнашко доверие ми пазят 30 места за по-горе посоченият период.

Вариантите с нощувките са три, като всеки сам си избира кога ще дойде с резервация, а именно:

 

- с една нощувка

- с две нощувки

- с три нощувки.

 

За настаняване на двете места има опция и за единично настаняване в двойна стая, с още един човек, настаняване в двойна стая или апартамент. Това всеки може да го опреди във формата за регистрация.

 

Двете предложения, които имам с промоционални условия са:

 

1. село Косово - Комплекс Косовските къщи - http://www.selokosovo.com. Намира се на няколко километра от Наречеснки бани. Реставрирани възрожденски къщи, с възможност за приготвяне на храна в къщите ( всяка къща си има отделна кухя и пещ). Има механа в която се приготвят родопски ястия  с домашни продукти. Истинска родопска природа, възможност за много туристически преходи, както и с джипове. Достъпен е и за малки и за големи автомобили. Възможност за настаняване около 55 човека. Разгледайте сайта или задавайте въпроси. Въздухът е уникален, защото под селото извира минералната вода, която тече през Нареченски бани и това го прави йонизиран.

 

Оферта: 30 лв на човек, като при желание може да се настаняват хора в двойна стая с още един човек.

 

2. град Добринище - къща за гости "Баче Тодор" http://www.hotel-bt.com/index.html . Предполагам всеки го знае и няма нужда да разяснявам много :). Природа, чист въздух, много алтернативи за оффроуд и туристически преходи. Това е семеен хотел, с домашно приготвена храна. 

Офертата, която ни предлагат е 25 лв на човек на ден, което включва закуска + нощувка + вечеря. Вечерята включва разядка + основно ястие + десерт. Ако желаете можем да приготвим храната в пещта, което дава уникален аромат и запазва биологичните качества. Вечерята може да включва и хлебчета от лимец, които се приготвят и се печат в пещ. Не съм влизал в подробности дали се доплащат тези неща, защото трябва да знаем дали ще сме там. Възможност за настаняване до 36 човека.

 

Като обобщение мога да направя това:

1 вариант са къщи с двойни стаи и апартаменти в които може самостоятелно да се приготвя  храна. Има и опция за механата, като на хотел, но с домашна храна, страхотна природа, невероятни гледки. 

 

2. Вариант е семеен хотел.

 

За потвърждение до края на месеца трябва да се направили твърда резервация, ако искаме всичко да е наред. Хората за сега ги пазят местата, но трябва да знаем колко човека ще присъстват. 

 

Моля попълнете анкетата за да дадем завършеност на резервацията: 

https://docs.google.com/forms/d/1D9vM8i2pnvlxkEM4jYluYnrqCC6VQttiBnI-dl9_8M0/viewform

 

Очаквам въпроси и коментари и най-вече ползвайте формата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еиииии нали приемате наказани....ще пия по една ракия по -малко и ще правя добро поведение- обещавам!!! :wav:

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах в дадената форма, но по лични причини (не ми харесва такава публичност в гугела) не бих си написал някои от данните и съм оставил само ника. За всичко останало - на лични съобщения тук :D

 

Принципно предпочитам в Косово, тъй като в тази част на Родопите все още не съм ходил, но нямам претенции, защото и около Добринище е много красиво. За нощувките - 2 или 3, ако има оставащи за третата. Това е :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах в дадената форма, но по лични причини (не ми харесва такава публичност в гугела) не бих си написал някои от данните и съм оставил само ника. За всичко останало - на лични съобщения тук :D

 

Принципно предпочитам в Косово, тъй като в тази част на Родопите все още не съм ходил, но нямам претенции, защото и около Добринище е много красиво. За нощувките - 2 или 3, ако има оставащи за третата. Това е :D

 

 

Благодаря за гласуването  и попълването на формата. След като стане ясно къде ще сме, хората които са я попълнили ще си разменим по-подробна информация по-пощата без да пълним темата и с лична информация и да я разводнявам.

 

Информацията попринцип ми трябва за да мога да съставя подобен списък с mail група за да можем да довършим резервацията.

 

Смятам че до 25-ти, които гласувал, гласувал определяме мястото и продължаваме с резервацията за да може имаме време да изчистим детайлите, кои с колко хора ще дойде, конкретни стай и така нататък.

 

Много благодаря за разбирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз също имам голямо желание да се включа, но буквално до 27-ми няма да знам дали ще съм свободен от 28-ми. Така, че след като гласувах първоначално, ще остана пас, и ако се подредят нещата ще се оправям сам в последния момент. Поздрави!   :hello2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз също имам голямо желание да се включа, но буквално до 27-ми няма да знам дали ще съм свободен от 28-ми. Така, че след като гласувах първоначално, ще остана пас, и ако се подредят нещата ще се оправям сам в последния момент. Поздрави! :hello2:

Нека да видим как се движим с твърдят кворум, убеден съм че никои няма да остане да се оправя сам. Само да знаем къде и колко горе долу.

 

моля тези които се колебаят да попълнят анкетата и да си напишат желанието и че не са сигурни. ще бъдат взети под внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние най-вероятно ще дойдем за един ден, но ако е на Добринище може да дойдем и за двата, защото ни е близо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път призовавам, да използвате формата. Нека не пълни темата с информация за която има отделено специално място за това. 

 

Нека тук да се поставят въпроси свързани със събитието, които няма как да се отразят там.

 

В анкетата има едни полета "Друго", което е за свободен текст и всеки може да сподели неща свързани с резервацията, не обхванати в подготвените въпроси.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам сесия в университета, започваща на 18ти Юни. Не знам все още колко ще продължи, но съм почти сигурен, че ще мога да дойда за срещата седмица по-късно. Не искам да ангажирам никой за резервации - ще си наемря къде да спя в района (ако няма места в този хотел) или ще си спя на палатка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ви обещах, до 25-ти Май се гласуваше за място на провеждане на събитието. Във формата имаше свободни полета в които всеки можеше да си изкаже мнението различно от зададените варианти във формата. От гласуването, резултата е за място за провеждане - село Косов. 50% от гласовете са за селото, като има гласували в полето други и за двете места. Като ги отнесем към по-голямата част от гласуването име повече от 50% за този вариант.

 

За Добринище има 1 твърд глас за нощувка с резервация и един за Добринище без резервация, останалите са и за двете места.

 

Относно дата, не са постъпили други предложения за промяна и съгласно резултатите от гласуването следва да останат непроменени.

 

Ето и кратко резюме от резултатите. Повече мога да предоставя на гласувалите, защото има телефони, имена и email-и и не коректно да ги поставям тук.

finalno_glasuvane.jpg

finalno_glasuvane_2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, дай като за прости хора....ще ходим там и там и ще се спи там и там и ще се напиваме там и там и прочие..това графики , диаграми ги дай на инженерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво по-ясно да кажа. В заглавието го пише. 

 

 

Втора Национална форумна среща  с. Косово - 27, 28, 29 Юни 2014 г. 

 

Които иска идва, когато пожелае. Хората с резервации за две нощувки, ще са съответно за петък и събота, които е с една само за събота. Това ще си го говорим скришно от темата.

 

Другите които иска да идва, ние ще сме някъде там. Подробна програма ще си разработим в последстви.

 

Графиките са за прозрачност и яснота, какво иска основната група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно чакам инфо, за резервация и прочие, като изискване за стая е същото.

Чакам имейл или да се чуем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за забавянето, възникнаха ангажименти за задвижи подробностите. Уведомил се къде ще сме твърдо, така че няма да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че дадох предложения още в началото на тази дискусия, съгласен съм с избора Ви на място, смятам че имате идей за до изберете като дестинация, аз лично не познавам този район, можеби избралите го го познават. Ако ще се събираме за вечеря кажете ще Ви събера в София, без да бием толкова път.;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа старата поговорка и сега е актуална:Толкоз път за един път,никав път. Кангов как ще го научиш района-в ресторанта по Гуглето ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Видев,

 

Относно вашите коментари които са доста далече от добрия тон който мисля че поддържам, малко са местата в БГ които не познавам, заради работата ми съм постоянно на път, района Нареченски бани не го познавам тъй като там няма нищо живо, което за разходка с джипове е идеално. Просто попитах дали някой го познава за да си направим маршрут за разходка.

Дори в Хасково вашия град съм всеки две седмици, как не сме се засякли……

Мисля разбирате че пътя не ми е проблем, с желание ще присъствам, просто нека бъде интересно. А рестонанта google не съм го посещатавал, бихте ли ми дали адрес, Вие изглежда сте редовен клиент.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото не го познавам много. Ходил съм един път и ми хареса. Прирада, стари къщи, планина, пътеки, поточета ...... Знам че има черни пътища и бивше военно поделение до което може да се стигне , а и в него ще можем влезем вероятно. Често казано очаквах по-активно коментиране на събитието, но явно интереса е слаб.

 

Не съм от този край и се съобразих с изказаните активни коментари за Родопите. Това намерих, това предложих.

 

Започвам да си мисля, че тази година май няма да го бъде тази сбирка.

 

То и с потвърждаването на заявките е трудно да се определи горе -долу колко се очакват да пристигнат. Правя си разни разчети, но ситуацията е по-зле от миналата година.

 

За програма е много смело да се говори. Това не е комерсиално събитие, някои да организира шоу програма. Но все пак как ги виждам нещата.

 

Петък свободен ден. Всеки си пристига, когато може.

 

Събота - След обяд някакви по-мащабни пътешествия. Преди това на малки групи от рано пристигналите и петъчните.

 

За неделя нещо такова.

 

Наистина не виждам как можи до се направи стройно програма график, като не се знае кои кога ще дойде.

 

Капаро като миналата година няма да се събира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...