Jump to content

Втора Национална форумна среща с. Косово - 27, 28, 29 Юни 2014г


Финално определяне на дата  

13 гласа

  1. 1. На кои дати предпочитате да се проведе събитието?

    • Петък, Събота, Неделя ( 27, 28, 29 Юни)
      10
    • Петък, Събота, Неделя ( 20, 21, 22 Юни)
      1
    • Петък, Събота, Неделя ( 4, 5, 6 Юли)
      2
  2. 2. Ще присъствам с нощувка ...

    • на хотел ( резервация в обща група)
      11
    • на палатка, каравана
      0
    • Без резервация
      2


Recommended Posts

Идва лято :) (за сега само на теория) :)

 

Предлагам да помислим, ще я има ли втората национална среща на форума или не.

 

Миналата година се събрахме главно хора от София и Казанлък и както обсъждахме, тази година да е на друго място.

 

Имаше предложения за морето, като Варна се обособи като алтернатива.

 

Много ми се иска, да изберем така мястото, че да има повече хора.

 

Затова нека като избираме мястото да е около повече сериозни хора, които наистина ще дойдат.

 

За място и дата нямам конкретни предложения, но е хубаво да има повече и по-разнообрази идеи. 

 

 

На тези които не са идвали на нито една форумна среща, ще кажа че много са изпуснали.

 

Събитията са без всякакъв комерсиален аспект, а имат за цел общуване между различни хора с общ интерес :).

 

Това е. Темата е отворена  за предложения.

 

Предполагам, че в крайна сметка твърдото ядро ще се запази, поне като минимум присъствие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, време му е да помислим за среща отново.

Аз съм "за" където и да е, но си спомням, че миналата година говорихме и за родопите. Така че слагам Смолян в списъка с предложения. И тъй като все пак съм от там ще мога да ви поразходя. Май е малко особен месец, че има и празници и отработвания, така че за дати не мога да говоря... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само стоях и чаках кога ще дойде момента на тази тема  :toothy9: Обаче,наистина да е някъде след средата на Юни,тъй като се очаква да няма такива валежи (като миналата година) и да е по-подходящо и за палатка,ако някой реши. Подкрепям родопската идея,даже нещо за около язовир Батак или Антонивановци (Въча),ще бъде чудесно. Този път,може да е за 2 нощувки + риболаф...просто вариация предлагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "ЗА" Родопите. За дата, може би към края на Юни или Юли ще е подходящо. 

 

Иска ми се да е удоно за повече хора, а и admin-a да може да дойде, защото миналата година малко го прецакахме :( За това да не избързваме с конкретна дата, да може да се подготят желещите да присъстват.

 

Иначе из Родопите е много готино и за ходене и за каране. 

 

офф: Чувал съм че някъде около 5-8 Август има някакви празници, дето се въртят чевермета :) но нещо са ми избледнели спомените, къде, защо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте ме прецакали, ако чакаме да се съберем всички, няма да се съберем никога!

 

Но тази година отново до 15ти Юни съм в чужбина (заминавам този петък, 25ти Април). Също така няма да ме има от 15ти Юли до 1ви Август. Но, ако се съберем между 15ти Юни и 15ти Юли, ще направя всичко възможно да дойда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От разговорите, които проведох и извън форума, мога да направя заключението, че за края на Юни или по-конкретно 27,28,29 доста хора могат да присъстват. Определено се очертава твърдо предложение за тези дни. Скоро мисля да го потвърдим и ще го добавя в заглавието на темата.

 

Следват разрешаването на следните въпроси:

 

1. Конкретно място?

 

2. Трасе / маршрут за преходи с джипове и отделно с Волекси. Тук определено за джиповете трябва да измислим трасе за търсачите на силни усещания, а такива ще има :). Трябват ни хора, които познават района и извън пътя.

 

3. Списък за записване, на хората които смятат да резервират хотел. С това ще се заема аз.

 

4. Други. За неща за които не се сещам в момента :)

 

Продължавайте да споделяте мисли и предложения .....

 

P.S. Подкрепям предложението на terminator за морска сбирка догодина. ::) След това Дунавска, Северо-западни и така нататък :):) Колкото и да е малка има доста места за посещаване в нашата мила Татковина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам разходка до Орлово око, маршрута за джипове е идеален.

 

Относно датата ако останат тези аз съм ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартирам анкета с три възможни варианта:

 

1. Петък, Събота, Неделя ( 27, 28, 29 Юни).

 

2. Петък, Събота, Неделя ( 20, 21, 22 Юни).

 

3. Петък, Събота, Неделя ( 4, 5, 6 Юли).

 

Гласува се по един път, затова бъдете сигурни в решението си. 

 

Вариантите са 3, защото е хубаво да има избор. Според до сега заявените дати гравитират около 26, 27, 28 Юни. Включих другите две предложения, защото също са в същият диапазон, които е подходящ и за хора не изразили мнението си в текущата тема.

 

Гласувайте, моля!

 

update: Добавих в анкетата и възможност за отбелязване начина на нощувка: на хотел, къмпинг или без резервация на свободен режим :). Може някои да иска да дойде само за светлата част от деня или ако е на близо да не дойде само за организираните неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, датите са изместени с един ден, но е ясно за кои уикенди става дума :) Аз лично бих се включил за 27, 28, 29 юни. Специално за спането гласувах за хотел, но според мястото, където ще е срещата, може и на палатка, ако мнозинството предпочитат къмпингуването.

 

И да видим тази година дали машината ще е в кондиция, но вече имам и алтернативен превоз, така че нямам оправдание да отсъствам  :blob7:

Редактирано от peterst
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

старото куче орденоносец да не забравите.....за всички дати за сега ставам. х2 заедно с моята голяма любов...палатки не търпя от казармата искам хотел. Къде е идеята да е сбирката????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За конкретно място очакваме предложения, да има възможност за хотел и палатки по възможност, но не е задължително, защото едва ли ще са много кандидатите.

 

Моля, гласувайте в анкетата, за да има по-голяма ясното от първи поглед, на къде вървят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За място бяхте писали за Батак, предложих също разходка до Орлово око, маршрута съм го минавал с Нисан Навара от Ягодина и бих казал че си заслужава а гледката на върха е уникална.

Редактирано от Весислав Кангов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арно,ама като гледам резултатите,повечето сте за 27,28,29,за съжаление обаче,мен ме няма тогава. Но както каза Митко,ако чакаме да се съберем всички,никога няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В преговори съм с хотели за района на Родопите и като достигна до оферта с конкретни отстъпки ще ги споделя тук.

 

Слабата активност за гласуването е нормална. И миналата година беше така. По принцип, смятам че ще се съберем между 20-30 човека според комуникацията с хората тук в темата и извън нея ( колегата videv подозирам, че не е гласувал, а е дал глас за първите дати, моля да гласува, ако не е). Може да си доведе всеки, които си иска :) деца, роднини приятели, така ще е по-забавно.

 

Миналата година бяхме 7-8 коли някъде и близо 20 човека бяхме. 

 

По принцип, колкото повече сме толкова по-изгодна оферта ще можем да си договорим. 

 

Когато имаме конкретните места и активността по гласуването ще се подобри. :) (Поне така се нядявам).

 

За местата, като изсикване, търся удобно място, приятна атмосфера, да има възможност за хубав преход с джипове, но и да е достъпно и за малките коли :)

 

Скоро ще пусна и линк за записване и кои с колко хора мисли, че ще дойде. Това ще ни е нужно за резервацията на стайте. На един човек може да има резевирани няколко стаи.

 

Толкова за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка пиеш хапчета за познаване , просто и трите дати са ми удобни.....сега гласувах за 27 и т.н. и за хотелллллл никакви палатки....И вечерта да се седне на ракия на тиферич и сладка приказка, да се надлъгваме....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка пиеш хапчета за познаване , просто и трите дати са ми удобни.....сега гласувах за 27 и т.н. и за хотелллллл никакви палатки....И вечерта да се седне на ракия на тиферич и сладка приказка, да се надлъгваме....

 

Благодаря за гласуването :)

 

Просто следя разговора и цифричките по-горе. 

 

Ще помоля и останалите с мнение по въпроса да го отразят по съответният начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На язовир Батак е доста добро място за сбирка, има място и за тестдрайв, ако убедя шефа , в което не се съмнавям, ще дойдем на тест с Н6-та, тя и без това си е тестова :laughing7: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...