amnesia

Ветробрани

18 posts in this topic

Да. Аз съм си взимал ,само че няма за задните стъкла. Не съм ги взимал от продавалник но са същите като марка. Прилично стоят, от миналата година до сега не са мръднали (като матерял). Сложих ги обаче малко на бързо,абе претупах работата. Иначе слагам двойно лепящо на 3М по цялата дължина,че това което имат е само за фиксация ,а скобичките са недостатъчни за толкоз дълги ветробрани, като се вгледаш от близо са се смъкнали в предния край около 1мм и се вижда необработената част на ветробрана,ама трябва да се вгледаш от близо. На по малка кола като голф 4 ,дори и скоби не слагам седят перфектно.

0

Винаги съм се чудил каква е точно идеята- да караш на отворени стъкла ,или да  намалят шума при голяма скорст при затворени стъкла.Иначе съм виждал коли на почиващи руснаци с ветробрани на всички врати и то на последен модел автомобили.

0

Аз точно за това ги ползвам, като карам с до 90км/ч наистина не шуми и не духа като си отворил няколко сантипетра прозореца,а цирколацията на въздух се овличава драстично. Много ми е полезно най вече като съм сам, отварям ,и преден и заден прозорец (от дясната страна на водача,). Представи си началото на пролетта вън ,14-18градуса, а едно слънце което ти е напекло в колата около 30градуса. За кво да включваш климатик, а вентилатора не смогва, открехваш леко и се наслаждаваш на свежия бриз,бес досаден шум.

0

Имам Steed и миналата година си купих и за четирите прозореца. Нямам забележки. По принцип за пикапа ветробраните се водят за Isuzu D-max.

Около 80 лв. беше цената........ Офиса на фирмата е в локала преди Пирогов в посока Руски паметник.

0

Дайте една кола снимана с такива да видим дали е симпатична...

0

има и за заднте стъкла, но в Русия и Украйна. Пак там има и за предния капак. Поляците правят само за предните стъкла.

0

Фирмата в Украйна имали сайт за поръчки?

За съжаление, не откривам сайта в момента. Като го изнамеря ще го споделя. Имаше доста интересни неща в няколко сайта.

0

поръчах си от Митвас ветробрани за 60лв предни и задни  и вече са монтирани перфектни са 

0

поръчах си от Митвас ветробрани за 60лв предни и задни  и вече са монтирани перфектни са 

А снимките къде са? :dontknow:

Интересно ми е как изглеждат. Според мен с ветробрани на предните и на задните врати и по-добре.

0

Благодаря! Наистина са много полезни ветробраните.

А за предния капак мислил ли си да слагаш ( т.н. Мухобойка)? :)

1

Благодаря! Наистина са много полезни ветробраните.

А за предния капак мислил ли си да слагаш ( т.н. Мухобойка)? :)

НЕ чак толкова няма нужда :)

имам малко идей ,но за съжаление пикапа е в гаранция ,само да мине гаранцията и ще го подобря :)

1