Jump to content

Резервни части за Voleex C10


kerenskimm

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Преди седмица ми се наложи да превозвам един сноуборд и за нещастие не разполагах с подходящ багажник, в следствие на което го сложих в купето и ми се изпонадраха няколко кори. 

Искам да ви попитам от каде е най-изгодно да се вземат според вас, някой дистрибутор, склада в брестовица или втора употреба?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От склада на Литекс моторс ме съмнява да може да се вземе каквото и да било. Принципно всички части в завода им са предназначение само и единствено за поточната им линия за сглобяване на автомобили. Не са предвидени за продажба на частни клиенти. Втора употреба почти съм убеден, че няма как да си намериш, защото автомобила се продава от няма и 3 години и го няма в моргите. Остава само варианта за покупка от оторизиран дилър.  Има и други вариант - покупка от чужбина по интернет, но не се знае дали няма да е по-скъпо така, отколкото ако ги купиш от дилър в България.

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е възможно да има съвпадащи елементи от интериора на Тойота Ярис? Не съм сигурен, може и да глупаво това, но след като има доста сходства може и да стане нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Брестовица части за Волекс, не знам дали има, но със сигурност продават много хубаво грозде... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колега. Мисля, че видях няколко пострадали волекса в карс бг, които се продаваха начасти,така че провери там.

 

Пардон, било е в кар маркет. Автомобилите са в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте,

реших да пиша в тази тема, за да не отварям друга нова.

Собственик съм на Волекс Ц10 и днес ми изгоря лампата на плафона за четене. Отваряйки книжката на автомобила установих, че само за този плафон за четене, както и за плафона за осветление в купето не е описано как се сменя крушката.

Въпроса ми е някой от Вас може ли да ми помогне с отговор къде точно да натисна прозрачният плексиглас така, че да го извадя жив без да го счупя.

Ще съм Ви много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте,

някой знае ли какви са спецификациите на предните накладки за Voleex C10 и дали съвпадат с някоя от модификациите на Toyota Yaris?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...