Jump to content

Първия C30 във форума !


lider99

Recommended Posts

Също искам да помоля за малко обяснение - кчвам една снимка в която съм посочил какво не ми е ясно и не видях нищо в сайта на волекс.

 

10703725_10205161894746291_7315683603853

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей,

1. лизингите са еднакви. Въпрос на лични предпочитания;

2. обект на гаранция са;

3. това в ляво е някакъв афтермаркет блутут;

4. този капак просто скрива отделение за дребни предмети;

5. дисплея в ляво е часовник;

6. в дясно е лампа за непоставен предпазен колан на пасажера.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова ще видиш ако е отворено, просто една ниша за натурии и да не се виждат им сложили капаче. Дисплея отляво на капачето освен часовник, допълнително има индикатор за включено отопление на задното стъкло и страничните огледала. Като светне слънцето се вижда, че има и поле за автоматична скоростна кутия, но логично той не работи.

А лизингите наистина са еднакви.

За проблем със задните амортисьори при С30 не съм прочел, но при мен такива няма. А те са гаранционни разбира се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото ..колегите са обяснили .Само за блутута да обясня,че това монтират от Литекс моторс когато поръчаш "Блутут със стерео аудио стийминг"(поне на мен такова сложиха)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото ..колегите са обяснили .Само за блутута да обясня,че това монтират от Литекс моторс когато поръчаш "Блутут със стерео аудио стийминг"(поне на мен такова сложиха)

Това не стои ли като притурка на автомобила, стил афтърмаркет. Аз лично не пожелах такова нещо, като го видях как изглежда. Поне върши ли нещата, които пишат за него. И не е ли малко дървено управлението му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Първите впечатления от возилото са много добри. Изключително добре се държи на пътя. Към момента съм приятно изненадан от всичко, надявам се впечатленията ми да останат непроменени.

А ето я и нея - за съжаление в момента имам само една снимка на светло, но все пак...

post-20792-0-81213400-1447866316_thumb.jpg

post-20792-0-82999200-1447866332_thumb.jpg

post-20792-0-02868100-1447866344_thumb.jpg

post-20792-0-96725300-1447866354_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Това не стои ли като притурка на автомобила, стил афтърмаркет. Аз лично не пожелах такова нещо, като го видях как изглежда. Поне върши ли нещата, които пишат за него. И не е ли малко дървено управлението му

Привет,

И аз се интересувам от същото, доста се двоумя дали да не си сложа и аз един такъв блутуут....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...