Jump to content

Изчезнаха ми задните светлини и парктроник!!


rumen680

Recommended Posts

виж колега дали има маса и при мен на пикапа се случи нещо подобно.като натисна спирачка се губеха доста светлини и се излезе че е масата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Днес изчезнаха задните светлини,парктроника и задната камера!

Някой да има представа къде има бушон за тях?

Някакви други идеи?

Здравей колега можеш ли да ми кажеш от какво е проблема при тебе ако сте го оправили,понеже и на мене ми се случи това със изчезването на задни светлини, партроник и камера за да знам от какво е понеже не съм в България и няма как да отида до сервиз.

Благодаря предварително!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако под задни светлини имаш предвид, че не ти се включва "лампата" за задна тогава най-вероятно е датчик за задна скорост в(около) скоростната кутия. Оправят го гаранционно за нула време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи си направих експеримент,разглобих около скоростният лост там при кожата разместих някакви кабели,обаче нищо но след като го сглобих самата пластмаса на скоростният лост всичко се оправи и имах задни светлини и партроник и камера,явно някое кабелче маса ли е какво е незнам.

Гадното е че съм далеко от БГ и няма как да се оправи и ме дразни :( за сега работи но ще видим до кога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...