ZealoT

Смяна крушки на дневни светлини

8 posts in this topic

здравейте ,

изгоряла ми е едната крушка на дневните светлини....

някой идея как да я подменя че като гледам нищо не виждам:)

0

никой ли не знае как се свалят тия проклети фарчета за да сменя крушката???

0

И на мен не ми се е налагало да ги сменям, но аз съм и с LED крушки и се надявам дълго време да не ми се налага.

0

Здравейте !

Едно питане за задна габаритна светлина на Hover CUV... По книжка дават да се развият двата болта които държат долния заден фар и той да се извади за да се подмени крушката вътре. Да обаче след като развих болтовете и пробвах да извадя фара назад, той не излиза... Някой знае ли дали има някакви щипки или нещо което го държи допълнително, или да дърпам по-смело... Благодаря за съветите предварително !

0

Да колега и долния и горния стоп са на болтове и на щипки :) малко трябва да го напънеш и излиза без проблеми :)

0

Благодаря ти Niki-25 !

Така и не успях да извадя долния заден ляв фар, но добре поне, че горния излезе от щипките и успях полсе да докопам фасунгата на габаритните светлини в долния фар, като бръкнах с ръка надолу. Не напъвах може би достатъчно долния, не ми се искаще да изпука пластмасата...но и така стана. Всичко е наред сега !

0

Изчезна ляв преден габарит и заден такъв. Смених крушката отпред, светна и отзад (диодите). Оказа се че са свързани последователно..

0