valery

Toyota Burgas прекратиха обслужването на GW

6 posts in this topic

Здравейте,

Днес звъннах в сервиза за да попитам някой неща, който ме интересуват и с интересе разбрах че този сервиз е прекратил догвора си с GW.  От любопитсвто попитах г-на дали е заради трудната/проблемна подръжка на колите или е политическо решение, човека нямаше представа, но все нещо трябва да е провокирало това решение.

Споделям го като интересно инфо за колегите от Бургас

0

Ами като се сетя как брат ми пътува от София до Велико Търново за да си обслужва Тойотата... Причината за това е, че дори като приспадне горивото пак спестява 100-на лева от облужването. Това е доста показателно какви кожодери са от Тойота в София :) И на дядо си кара колата преди дни пак във Влико Търново. Междодругото то сервиза там е на Венци и той обслужва хем Тойота, хем Great Wall.

0

Мойте Волекси се обслужват в Атоплюс май се казваше.......сградата на Алианс. Гледам и Сеат-и вътре.

Иначе нямам проблеми и съм много доволен от тях

P.S. За Бургас става дума 

Edited by yavorphoto
0

Да, именно това е оторизираният сервиз който остана. Но да ви кажа на прима виста нещо ме разочароваха със старта. Бях се обадил за да проверят (изрично казах че искам да го поставя) дали модула за аудио го имат. Не бяха сигурни и ми казаха че ще ми върнат обаждане...а познайте....

0

Колега това,че не са ти се обадили е нормално,те самите Литекс Моторс не предлагат някой части като за моя модел,но добре че са братята руснаци та чета и гледам алтернативни части :) и аз бях ходил да проверя за една част в Мит вас,но жената просто беше забравила защото имаше много работа и не ми се е обадила.Ако някой от Литекс Моторс чете това,нека обърне внимание на това че няма части като за моя модел.

0