Jump to content

Азбестова кампания


anaydenov

Recommended Posts

Масления в зависимост от производителя трябва да е от 7-14 лева.и да не го плащаш, колкото до тия 120-130 лева много са- това е маслото + филтрите.Ето отговора от Митвас:

Здравейте г-н Видев, приложено Ви изпращаме оферта за частите и ремонта на вашия автомобил.

 

По точка №3 обслужването ви е на 60 000км. Сменя се маслен, въздушен, горивен филтър (филтър купе няма), двг масло, масло скорости и хидравлика, свещи (описани са в офертата).

По точка №4 ангренажа се сменя на 90 000км , за ваша информация съм ги включила в офертата (труда ще е около 100лв).

По точка №5 джантите са само алуминиеви.

Виж в офертата и то с кастрол и трите филтъра е към 110 лева...Дигни им скандал :wav:

Oferta_SO12547.pdf

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

st.videv Златен да си!!! Аз цел ден мися кви филтри ще ми слагат. И аз съм в Митвас ,значи да приемем ,че цените са стандартни не си включвам отстъпката,значи въздушен  филтър-24,46лв ,горивен филтър-9,17лв,да кажем ,че ще ме принудят да си платя и масления филтър-11лв всичко общо=44,63лв за материали. И като гледам колко  са ти писал за ставка труд 2,6ч по 32,5лв= 84,5лв. И от тука следвааааааааааа......44,63+84,5=129,13лв е па те не са ме излъгали,казаУи са ми точно :bootyshake: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, утре ги сложи на мястото им. Масло и маслен филтър от тях и нека да е 10В40 идва лято/зависи кога ще ги навъртиш другите 15 к км/ и така за това е форума да си помагаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...