Jump to content

Offroad отбор с автомобили Great Wall


Recommended Posts

По направено предложение от emorodev за организиране на група или отбор за участие в offroad състезания с различна трудност, отварям тази дискусия за коментиране от желаещи да се включат в подобен проект. Приемат се предложения за спонсорство и различни конкретни задачи за изпълнение, което да доведе то осъществяване на тази идея.

 

Също така тук може да представяте направените промени по автомобилите с тази цел.

Редактирано от Ванката
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да предупредя висички желаещи,че това не е никак евтино занимание ! Не съм ного сигурен ,колко ще са желаещите да променят почти цялостно автомобила си,още повече,че към момента 90% от автомобилите са гаранционни!! Най-добрия вариант за мене е Литекс да подкрепи такава инициятива с тяхни автомобили,или поне сервизна подръжка без участниците да губят гарнцията по автомобила .! Колкото до пилоти все ще се намерят няколко луди глави,като мене,готови на всичко заради своето хоби !!

 

 

п.п.Мнението си е лично мое !

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, има една стара приказка:"Който си има брада си има и гребенче". така , че не се коси.....Всеки си мисли, аз моя го вкарах вече в калта и добре се държи. Не е още за офроуд, ама знам ли след като е с цяла здрава рама..

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами..нищо такова ! Ще Ви кача снимки от тази събота и неделя,отиваме на едно хуманитарно събиране свързано с Великден,някъде из Молдова  20-21.04.2013 !

 

Много кал и много усмивки !!!

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,хайде....никой ли няма да прояви страст към Off-Road ?Омръзна ми да си пиша и въпросите и отговорите  :argue:  !!

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти нaмерим кола,това да е проблема !Като начало може и да не е GW !

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...