leomm

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013

Присъствен лист за Копринка 2013   6 members have voted

1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

• 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

167 posts in this topic

Ок ! Чакам трасето , като завещание ...хе хе !

0

Ееее....Българино  !!  Токова ли много се иска да се присъедините,към една сбирка,да опознаете нови места,нови хора...?? Май мераклиите се свършихa , УВИ !!!

Май всичко се свежда до материалното и светското..нещо от типа на - купих си Джип за да си повиша реитинга сред колегите и обществото !

Edited by emorodev
1

С риск да засегна някого,ама в този форум ми се струва , че има много"мъртви души"..много потрбители и само 10-15 активни,доста странно ?!

Edited by emorodev
1

Емо има нещо такова,надявах се повече хора да се съберем на малка почивка за един луикенд :) мисля,че много хора имат нужда да разпуснат и да сменят  обстановката.

0

С приятелката ми още обмисляме за срещата, но аз много искам да дойда. Все пак си мисля, че и тя ще се навие, защото така и така обичаме много да обикаляме из България и в частност в планината, така че една събота и неделя на такова място много ще ни допадне. Скоро ще дам окончателен отговор.

Edited by nmnikolov
0

Чакаме те ..местата в хотела са ограничени !

0

С 2 нощувки ли е или събирането ще е събота сутринта и ще се спи в хотела само 1 вечер?

0

Някои са с две нощувки, а други с една. В моя случай е една нощувката. Както си прецениш.

0

Решението е взето, пишете ме мен (Никола) и приятелката ми за двойна стая с 1 нощувка (8 Юни).

0

Няма какво да му се чудиш :) Като дойдете може да организирам една обиколка по гробниците,за по-голям интерес :).

1

emorodev сега ми звънна за да ми каже, че ми е запазил стая и помоли да предам на останалите колеги от форума, че има останали 3 свободни двойни стаи!

0

Супер още един Волекс с нас :) мечо пух е казал:Колкото повече,толкова повече :)

0

Хайде записвайте се  и да си направим един хубав луикенд :)

0

Надявах се да има повече фенове да дойда и да се запознаем :)

0

Ванка,от хотела ми казаха,че си си отменил резервацията,вярно ли е??

0

Хайде,никой друг ли няма желание за забавление ?!

Една голяма молба към всички участници на срещата на яз.Копринка !!!!  Имам нужда от размера за тениски  на всеки един  от участниците - M , L , XL и т.н.,ще ми се да подготвя няколко изненади ! За половинките също :wav:  

Edited by emorodev
0

Ние сме си гърнето и похлупака и за двамата ХЛ.

0

Явно всички сме стандартни..това е единствения и универсален размер към момента  :icon_blackeye:  

0

За мен 2хМ. То аз направо и за S съм си хаха

0

Не мога да повярвам,че желаещите за едно събиране на това красиво място се броят на пръсти ! Хайде,предложете на приятели да се присъединят...

Edited by emorodev
0

Мислим още!!!! Не че има кво да се мисли по скоро напасване с времето, аз уикенди нямам за съжеление , но мислим вариянти,не обещавам щот на една среша тука в София не съм идвал още.Иначе сега ми припомниха ,че съм ходил на Копринка преди много години и се сетих че Много ми хареса,така че съм много навит. И едно въпросче,деца някой ще води ли, че ако вземем нащо да не му е скучно или ще е само за големи,да подготвяме някоя баба още от сега :toothy9:

Edited by Niki.A.
0

Не вярвам да му е скучно,те винаги ще си намерят приятели с които да си играят :) Така,че не го мисли,а вземи се стегни и ела :) да пийнем по бира и да се видим :)

0

За деца, не се притеснявай. Аз ще съм с две :-) .

0

Въпросната среща няма да представлява общо приетия модел за "форумна сбирка" тъй като това ще е първото събиране и запознанство на всички от форума,а вече по-следващите ще са с игри,състезания и пр.

0