leomm

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013

Присъствен лист за Копринка 2013   6 members have voted

1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

• 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

167 posts in this topic

С толкова чистене ще си останат май само админите... Aко искате мога да направя и друг собствен форум... Жалко!!!

Имам нужда от тел. и име за резервациите!

Edited by Говедо
0

Тъй като предложението за онзи маршрут през Мъглиж-Кръстец-Борущица е мое, мисля, че е най-добре да се реши точно какво очакват хората за офроуд преживяване по време на срещата.

Вариант 1: Къс маршрут около някоя могила и някакви препятствия, които желаещите да се опитат да преодолеят. Нещо подобно видях в клипа на събирането на дачиите, но в случая трябва да е по-разнообразно и да има места с доста по-голяма трудност :) Феновете с леки автомобили и мотори ще гледат, снимат, пият бира и т.н.

Вариант 2: Дълъг маршрут, където трасето да е сравнително лесно за всички, независимо от подготовката на джипа, т.е. да няма изискване за 33" кални гуми и 5" лифт :D, но все пак да има някакво предизвикателство, като освен шофиране, ще се посетят и красиви места из планината. Тъй като повечето джипки ще са с по 2-ма, ще има места и за останалите, които са с леки коли, мотори и т.н.

При втория вариант винаги може да се намери място, където да станат и по-хард заигравки с джиповете - примерно по дадения маршрут има разни отклонения с обозначение на офроуд картата като 4h (hard) с добре издълбани коловози и красиви наклони :D

Като време дадения по-горе маршрут съм го минавал за около 4:30 часа, засечено като начална и крайна точка около Копринка, като имаше зареждане на гориво, спиране на 3-4 места за по 5 минути за някоя друга снимка и половин час до Виканата скала за хапване.

Тъй като не съм от района, писах на feikot само за дадения маршрут, но има и варианти за каране и на други места - примерно из Средна гора, но в случая ще трябва предварително проиграване на маршрутите.

0

Аз съм за втория вариант ..!

0

:) Пичове,дайте да поуспокоим топката малко и да обобщим нещата.Фен клуб е едно,фен форум друго.Ние сме си отделни и когато благодарение на admin се започна всичко това си казахме,че няма да се връзваме с Литекс.Видно обаче на развитието ни,ни обърнаха внимание като фактор :) което радва.Когато те решат да правят сбирка и ни поканят е едно,но когато ние решим да правим сбирка и те решат да дойдат-коренно различно.За да няма повече търкания и офф-топик мнения,предлагам да с прекрати въпроса за участието на литекс,като ако има някаква промяна ще я решим ние и ще ви информираме.Вярно че е хубаво да има и техни представители,тъй като това е първото официално сближаване на собствениците,но няма да е сега.

По темата-Емо и Петерст,ако имате идеи драснете ми един маршрут на мапса,аз ще го прокарам с нивата даже може и клипче да направя да се види дали ще ви допадне.

Подчертавам,че Петерст ми прати маршрута,даже и текста съм му копирал :)

0

Нека остане неговия вариант..аз съм малко далече , за да правия маршрути,може би ти ще ни предложиш нещо ?!

Колкото до привържениците на силни усещания..мога да докарам и един Samurai или Pajero за повдигане на адреналина,коли печелили не един "Trial".?!

Edited by emorodev
0

Не мога да предложа нищо...Аз ако можех щях,просто всичко за което се сещам е лесно,трябва да се намери място,където да се ползват лебедки или поне да се дърпаме :) Пък тесни горски пътеки не искам да ви вкарвам,защото лака не си заслужава на тия коли.Ще проходя няколко маршрута и ще видя какво ще излезе.

А за предложението имах предвид,ако или си чувал или по мапса нещо.

0

post-7005-0-87201800-1365975568_thumb.jpgПредлагам това,за моя сметка,на всички участници...

Edited by emorodev
0

Ето още един вариант за по-дълго пътуване, като пак е смесено - асфалт + черни пътища, но в случая съм ползвал само гугъл мапс и на места street view, където се вижда много добре какъв е пътя:

http://goo.gl/maps/1Xajf

Но не съм гледал по други карти дали изобщо съществуват част от пътищата или са проходими, защото от гугъл в края на миналата година пуснаха много обновена карта с много черни пътища, но са рисувани по картинка (сателитна снимка), а не да е карано по тях, та без предварително проучване, няма как да се разбере дали има смисъл да се минава.

Общо взето най-лесно изглежда началото на черния път от Средногорово към Пастрово. Ето как изглеждат нещата от към Пастрово:

http://goo.gl/maps/meqkC

и една стъпка по-нататък: http://goo.gl/maps/JQTbb

И така изглежда от към Средногорово: http://goo.gl/maps/hZYQG

Обаче как стоят нещата по средата на маршрута между двете села... Трябва проверка на място :D

0

Ще видя кога ще ми остане време и ще отида да го разгледам и без това имам път натам.

Емо :D тия зверове няма да можем да им ползваме капацитета,освен или по пистата за кросовите мотори или да ги хакнем направо в язовира 

0

terminator.....готово ! Двойна стая за 08-09.06.2013 ! Чакаме те,поздрави и остави някакви коoрдинати за връзка !

Edited by emorodev
0

Охооо той мерси не пие хахах.Еето и карта на хотела http://maps.google.com/maps?ll=42.617405,25.324803&spn=0.001253,0.00284&t=h&z=19  в него се виждат и координатите, но те не са по нашата Балтииска система , а по англииска ,като набирате на ЖПС-а внимавайте. Мен така вместо на базова станция на връх Петровица над Смолян, замалко да ме прати в северна Гърция над Кавала при белите гъркини , но това е друга тема. :wav: :wav:

Ето ги още веднъж  42.617405,25.324803

Edited by st.videv
0

Не мисля да се измъкна просто така разбира се!. Картата ще свърши хубава работа.

.... и още - тази среща нали не е само за Hover-ите? или нещо бъркам?

Edited by terminator
0

Срещата е за всички желаещи, без значение карат ли GW или не. За момента сме само Hover H5 и SUV/H3.

1

Аз лично ще се радвам да дойдат и колеги с волекси,така купона ще е по-голям :)

0

ООО Ники сега ще ти напиша един виц: Хасан се жени за Аише и и казва: Дано си девствена. А тя отговаря. Дано ама надали...

Така  ,че кой да го пропагандира пред Волекси и други.

Някой се плаши от тая среща- не знам кой и защо:huh:

0

За мен няма значение кой ще дойде,въпроса е да сме фенове на марката,да разпуснем от всекидневното ежедневие и да се запознаем и не виждам кой ще се плаши от тая среща.

0

Миии... Аз съм с волекс, братя и сестри.

1

Бравоооооооооо , да си жив и здрав.Първата лястовица...

Edited by st.videv
0

Извинения към чистача, че му създадох работа, не съм засегнат. Явно има някакви правила тук, дето не са ми известни..... Не ми плащат Литекс, ако някой случайно се е бъгнал, аз им плащам и следващите 4 години.....Успех с организацията и купона. Повече кал на капаците, по малко в душите.

0

Не е за хувъри...за всички Велики стени и всички ентусиасти,аз лично имам Пасат и Нива,ще видя с кое ще дойда,но в момента е важно участието :)

0

Така е съгласен съм,че трябва да има повече фенове на GW и а се съберем :)

0

Здравейте отново,нещо ново около трасето на Копринка ? Ще ми се да се "накаляме" малко :headbang: ,FEIKOT щеше да проверява??

Edited by emorodev
0

Хайде пак да се преброим,кой ще идва и каква Ви се ще да е програмата !!  Ако е само за по едно хапване може да се съберем и на McDonalds !!

Ето и нещо за вас..   

Edited by emorodev
0

Днес ходих до вилата и погледнах един черен път до съседното село Горно Черковище,но е... Не се притеснявай,нито съм забравил,нито съм зае*ал задачата ми,но и аз имам работа и доста ангажименти.Да не говорим,че следващата седмица,даже няма да съм в Казанлък,но ще направя нещо да се окаляме ;) не се плашункай :) силно държа да има кал по капака

0