Jump to content

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013


Присъствен лист за Копринка 2013  

6 гласа

  1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

    • 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0


Recommended Posts

Моята джипка от вторник е в бокса, но още нямам резултат... Та продължавам да не съм сигурен в присъствието ми. Ако се наложи, ще се търсим по телефоните.

 

Иначе за разходка по черно ще има достатъчно време, а и като гледам времето, ще има и калчица  :D

 

По подбалканския път има камери не само на Мирково, но и в Челопеч, а и доста засади по целия път, та няма нужда от бързане, особено ако се движат няколко автомобила в група. Според мен по-нормално е да се приеме малко над 3 часа за стигане до Казанлък, което ще рече, че 9 е добър час за стартиране от Шел-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плана,който предполагам че ще следваме е следния :

- около 12 часа сбирка на ОМВ

- ако има гладни ще ви заведа на обяд някъде

- към хотела и настаняване

- оглеждане на автомобилите,лаф,обсъждане,ругаене срещу цените на горивата 

- ако има желаещи да пробват могилата-да я пробват

- ако някой иска почивка или ще измислим нещо в бързината

- вечеря и черпене обилно :)

 

Въпроса ми е дали ще правим някаква полянна хапка и пийка или ще е културно в хотела и в ресторанта ? Защото има и места там на близо за огън,за печене и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър план. Мен лично нещо ме мързи за полянната хапка, а и май времето ще е нестабилно. Та предпочитам кръчмичка някаква :)

 

ПС. Още нещо - дайте довечера последно да се преброим, че му загубих края кой не е сигурен и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен и ще ви чакам на Ботевградско шосе на Шела след моста на околовръстния път до гуми център Диана в 08:00-15ч за по кафе докато се съберем и който иска да тръгнем заедно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено плана на feikot ми харесва.

Аз/Ние ще се присъединим към групата на бензиностанцията към 8.15 - 8.30 - най-късно. Снощи си поговорихме за цър-пърчета на открито, но решението го оставихме за утре.... може би е по-добре да сме в кръчмичка все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те го дават да вали...ОТНОВО...тук в последните няколко дни е чисто английско време.Преди малко разбрах и че някакви металяги се събирали там и че има рокерски събор на крънското ханче (добре,че е там,че други години е на язовира) така че се очертава да има и промени в движение.Наспете се добре и ви чакам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности за домакините от Казанлък и най-вече за feikot за вниманието, отделеното време и търпение.

Благодарение на стечението отобстоятелствата по покупката на китайския автомобил имах възможността да се запозная със "най-обикновени" хора, като присъствалите на тази първа национална среща. Истинските, стойностните човеци не се разпознават по това каквъв абтомобил карат или как са облечени, дори не и по словоизлиянията, а то се знае - по делата - специални поздрави за всички вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен уикенд! Запознах се с много стойностни хора и това е най-ценното. Нека някой с повече дар слово да пише какво правихме, че да не се излагам :)

Благодаря за организацията на Тихомир и за приятното изкарване на всички присъстващи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви се,удоволствието бе изцяло мое,това за мен беше ден изпълнен с приятни емоции,нови запознанства с чудесни хора и приятна раздумка.Обаче мисля преживяното да си остане за нас  :toothy9: ,ако пък имат желание,може и да им разкажем това-онова.Важното е,че всичко си мина наред и с голямо удоволствие чакам следващата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота се разминахме на Копринка... Аз имах голямо закъснение и пристигнах в Казанлък към 14 и от там директно на язовира. Имаше един Hover, но други не видях, но нещо виватела хич го нямаше и не можах да се обадя на Feikot. Седнахме да хапнем в ресторанта до стената и на тръгване минахме покряй няколко Hover-и и като най-отличим като цвят - джипа на Niki-25 :) Но вече бяхме решили да се връщаме към София и така и не можахме да се запознаем. Е, ще остане за другия път :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше страхотна!!! И аз се запознах с много нови хора и си изкарахме страхотно,от мен също голямо благодаря на feikot, който ни разведе по хубавия град Казанлък и ни отдели цял ден :) надявам се и той скоро да се сдобие с автомобил от марката и на следваща среща да е с него.

Редактирано от Niki-25
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към мнението на останалите участници, че беше много забавна първата среща на Копринка. Непринудената среща, лишена от всякаква официалност доведе до открити разговори и много добро настроение.

 

Благодаря на всички които дойдоха и се видяхме и гостоприемството на домакините :) Пак ще дойдем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...