Jump to content

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013


Присъствен лист за Копринка 2013  

6 гласа

  1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

    • 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,с голямо съжаление искам да Ви уведомя,че няма да присъствам на насрочената за 08.06.2013 среща на яз.Копринка , поради не зависещи от мене обстоятелства !

Приятно изкаравне на останалите участници и много снимки с усмихнати лица...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам след толкова отказали се дали ще се намери една стая за мен? Май се отказах от палатката, пък и ще е добре след вечерта и съответната консумация на алкохол да не мисля за палатки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е да се преброим, и доуточним, emorodev каза че ми е запазил стая ама не се доразбрахме остана в времето,предполагам на място ще се плаща. Ама е хубаво някои да доорганизира нещата за да не се разминем нещо и да има хора на палатки без да са си взели :toothy9: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситуацията е следната:

 

Има една двойна стая за 7.Юни (Емил Родев) и общо 8 двойни стай или апартамент ( разликата е малка или никаква до колкото схванах) за 8.Юни (една нощувка). За момента няма направено капаро, което означава че резервацията ни е под въпрос.

 

До утре трябва да знаем кои идва и кои не, за да уведомим хотел за точната бройка. По принцип резервацията е непотвърдена.

 

Моля които гласува в анкетата, че ще е на хотел да ми изпрати лично съобщение с брой хора и две имена за резервацията за да видим за кои има места и за кои не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списъкът е направен на хората които ще са на хотел. Изчакваме потвърждение от хотела и се надявам всичко да е наред. 

 

Ще го има събирането. 

 

Които желае да присъства без резервация е добре дошъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем силно се моля професора да се откаже от датите 8 и 9,на които трябва да съм при него за рецензия и прилагане на промени по магистърската теза....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,сега да се включа и аз.АКО,ако старият реши да ме помилва и да не ме задължи да съм в университета,предлагам,тъй като гледам ентусиастите за оффроуд отпаднаха (емо и петерст(не ми е писал)) да го пропуснем.Може да пробваме могилата все пак :).Та тъй като отпадна,а и повечето ще пътувате от не много близо,предлагам да се чакаме в 12:00 на ОМВ,за тези идващи от София и като цяло от запад,минавате по околовръстното целия Казанлък,минавате циганската махала (личи си и ще ви се падне в ляво) и като минете, под един мост,ще видите бензиностанция Петрол,на 20на метра след нея има отбивка надясно,качвате се по пътя и влизате в града,на 200на метра след отбивката е ОМВ.Аз ще съм със сив Б5 Пасат комби,да се надявам,че ще съм първи и ще ви посрещна.Предполагам,че вас по колите трябва да ви позная :D 

 

Ако имате някакви проблеми с ориентацията или каквото и да било,ми звъннете,а и най-добре ще е да ми пратите номерата си на лс,ако не държите да ги има в свободното пространство.Също и по събирането на всички,да проследим кой до къде е стигнал,какво що...пак е добре да държим връзка. 0878269152 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не съм сигурен дали ще мога да дойда, а не се обаждам, че имам някакви странни проблеми в последните два месеца с джипката и всичко е под въпрос дали ще имам транспорт... А и като гледам прогнозата за тази седмица, офроуд разходката до х.Българка е възможна, но спускането през Борущица е под съмнение, тъй като реката може да е непреодолима при тези дъждове.

 

Feikot, ако можеш да дадеш линк в гугъл мапс на бензиностанцията, за да може всеки да си настрои ГПС или просто да проследи маршрута от къде ще минава. Мисля си, че ще е по-лесно така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предлага ако искате тези които ще пътуват за Копринка да се съберем и заедно да пътуваме.Днес говорих с Ванката и той каза,че е по-добре да се мине през под балканския път,за това аз предлагам да се съберем в Събота на бензиностанцията на Шел на Ботевградско Шосе към 08:00ч и в 09:00ч да потеглим и да пътуваме заедно.Ако има желаещи да пишат или направо да се чакаме там на кафе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път го минавам всяка седмица по 2 пъти.Цялата отсечка е чисто нова (с малко изключение от 4-5 километра преди Карлово и малко след) времето за преминаване от София до Казанлък при нормално каране е около 2 часа и половина,даже и да спрете за по 10 мин.Казвам ви го като информация,защото 9 ми се вижда рано :) ,но пък можете да спрете за повече почивки.Да знаете,че в Карлово,на завоя след гарата (може и на др място) има цивилна кола с камера,а на Мирково на бензиностанцията е статична и СНИМА...проверено :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че пътя е под балканския и аз от време на време минавам там. Аз съм съгласен да се съберем и да пътуваме заедно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги който иска да пътуваме заедно нека да дойде в 08:00ч на бензиностанция Шел на Ботевградско Шосе в събота сутринта да пийнем по-кафе и да се запознаем и ще решим кога да тръгнем :)

Редактирано от Niki-25
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз  ще тръгна по късно ,че имам малко задачки,най вероятно ще ви настигам на ОМВ ако не, някъде по трасето!!! Последната програма каква ще е ,пристигаме настаняваме се и после на къде:huh:? :toothy12:  Ще преваляме ли нещо, да се подготвим психически малко!!! :toothy9:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и аз се съмнявам да тръгнем толкова рано, че приятелката ми турдно става сутрин и за събота толкова рано няма да иска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...