Jump to content

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013


Присъствен лист за Копринка 2013  

6 гласа

  1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

    • 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0


Recommended Posts

  Нека да не променяме датите,защото съществува риска и други да се откажат! Колкото до хотела , предлагам крайна дата за записване 15.05.2013 г. Или с други думи 20 дена за резервация,струвами се разумен срок !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорих с рецепцията на хотел "Златна Котва" и ми казаха,че за тези дати вече имат доста резервации,но за 8 и 9 , към момента имат около 15 стаи свободни(студиа,двойни и ..т.н)! Обещаха утре да ми потвърдят точния им брой и начина за резервация. Цените варират от 40 до 62 лв. нощувката с включена закуска !  Аз предлагам,който е сигурен , че ще дойде да каже , за да направим навременно резервациите до края на другата седмица . Подчертавам,че на яз.Копринка хотелите не са колкото във Варна или София , а мястото си заслужава ! Хотела е на самата стена на язовира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видев и съпруга /Пенка/ бройте - двойна стая със закуска и банкет +паркинг за Жипчо. Черпя ВИДЕВКА ЛУХ. :hello2:

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решите за следващия уиикенд, твърдо съм готов да запазя. Ако е за 8ми-9ти, за сега не. Ако случайно нещо се промени с плановете ми, ще се включа, но до колкото знам има организирано фирмено парти и тиимбилдинг в чужбина, заради които съм ангажиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам причина за тревога- нека да помагат , но да се изчистят нещата- не само да им участваме в рекламата...Мое мнение да не се дистанцираме от тях , а да пристъпим към преговори. Все пак ползваме техните услуги и караме техните коли.Една канфронтация няма да е полезна. Но нещата да са договорени...

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,нека да продължим по същество !!

Към момента сме двама сигурни - Видев + Съпругата и Аз +Копилота(мой колега от Румъния),бивш рали състезател .

Мисля следващият четвъртък да направя резервации за потвърдилите,а ако след това се появят още такива ще го мислим в движение.. :walk:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е , че няма да има свободни места,вече половината хотел е зает от туристи,а там няма друг ! Днес говорих и с Ванката , който е сигурен и иска двона стая , така че вече имаме 3 стаи резервирани. Аз съм с настаняване 07.06.2013 - петък,другите 2 двоини са с настаняване 08.06.2013 - събота! Цена на стаята 62 лв.Ако и други искат да се настанят в петък 07.06.2013 нека да кажат,може да променим датата на резервациите !!

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехоо пожелах двойна стая със закуска и паркинг за Жипчо- накой изкривява информацията май.Да видим....Ако не съм приятен на някой да каже...Просто няма да дойда.Веднъж подразних някого си, как съм можел да съм във всички теми..Имам време и съм средно интелигетен български гражданин...

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да е по- ясно пояснявам,имаме резервирани двойни стаи към момента за г-н Видев,Ванката,Аз-Родев а утре и за Niki-25,никой не е пропуснат,аз си чакам Видевката Лух.. :jerk: !

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече "инфо" на 08.06. Копринка..лека вечер от мен ,че утре съм за риба и трябва да се концентрирам.. :sleepy2:

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,искам да попитам колегата от Казахлък-Тихомир,къде ще нощува ,и дали може да подготви едно импровизирано трасе ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм решил още,но предполагам,че ще се прибера до Казанлък. Трасето вече е друг въпрос...Ще пусна една тема в офроуд-форума,да видя какво ще ми кажат за района,защото аз не съм особено запознат.Има една могила до Копринка,там ходих да видя дали ще я кача с нивата и по танковия път към Енина,но хубав маршрут,ще ги помоля да ми дадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година на 2 юни имаше национален събор на дачия на яз. Копринка близо до въпросната могила. Имаше и едно елементарно трасе за офроуд а има и доста подходящи места наоколо за пробване на машинките, но не знам как стои въпроса с разрешителните за такива мероприятия. 

 

ПП: а въпросната могилка бе покорена от Дъстър. Зор е обръщането горе че от другата страна не е лесно спускането. Има и видео някъде в дачия форума на покоряването на могилката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намесата на Литекс моторс в срещата,ще им донесе лично на тях безплатна реклама,за това,официалното становище на управата на форума е,че не искаме да се ангажираме с тях,защото ние сме САМО фен форум.Не обслужваме интересите им.

 

По повод въпросната могила ме има мен документиран как я превземам и тоя дъстър ще е голям майтап,щом не може да слезе от там.Аз без АБС (то май още не се монтира на Нива) със спукано цилиндърче на заден ляв барабан-иначе казано само с предни спирачки си слизам без проблем.Единствено горе има неприятност с една дупка от иманяри,която видно от клипа,забравих че е там :D Само че се сетихме да снимаме клип като се бях качил горе и за това започва със слизане и после е качването,но го има и снимано с изкачването в клипа,просто е след това и не е толкова равно колкото изглежда,а си е доста стръмно. Ето клипа 

 

А тук е предложението за трасе,но е слабичко ми се струва. 

 

http://goo.gl/maps/LoNXf

Минава се през Мъглиж и нагоре към х.Българка, гара Кръстец и после спускане през Борущица. От началото на с.Селце почва черния път нагоре към хижата. Горе е "Виканата скала" (една тераса реално), от която се открива гледка към Северна България.

Малко преди Кръстец почва асфалтов път, но след това до Борущица (около 4-5км) е пак черен път, като се минава и под мост на жп линията, като там е единственото по-сериозно препятствие, ако е придошла реката.

Пътят се минава сравнително бързо и лесно, има красиви гледки, а има и възможности за допълнителни разходки по черно от Кръстец към близки изоставени села.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че съм пропуснал доста от форумния живот. Аз и моето малко семейство също искаме да се присъединим към срещата...

 

П.с. Къде изчезна колегата Berg?

Редактирано от terminator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...