Jump to content

Впечатления от Ховер H3/SUV


Ванката

Recommended Posts

Колега да ти кажа колата си има приятно возене като за джип,нито е твърда нито е мека,държи се добре на пътя,разхода средно е около 12/100км в града и малко повече но това го казва от казано от баща ми който има над 45г трудов стаж зад волана,поддръжката на 2.4 бензинов не е скъпа,смяната на агренажен ремък в официалния сервиз на Мит Вас с ролката е 300лв с труда.Ако трябва да се сменят тампоните по окачването на щангите е към 200лв без труда с малка отстъпка.Ако имаш познати в Италия е добре ако могат да ти го намерят,но и тука има добри обяви първо ги виж тях.Колата става добре на газ и върви прилично,гореспоменатия разход е на газ и среден разход,ако ще го караш в града може и да даде малко повече.Дано скоро да се похвалиш и ти с нова покупка,а ако те интересува нещо по специално питай,смених задни накладки които ми струваха 56лв от Мит Вас и 15лв за труд,но в друг сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

има малка разлика между тия от Италия и българските. Аз карам от наш'те :laughing5:  - двигателя ми е 4g69 срещу 4g64 ; раздатката на италианките е с ръчно превключване /според мен по-добрия вариант/, а моя е с електрическо; българските имат неизчистени заводски слабости, а на италианките всичко вече е наред; но пък  нашите са още в гаранция - вноса не е; разлики в дизайна и други такива без особено значение. Хайде избирай един от двата варианта и ставай един от нас :hello2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Много добро представяне на новият Н3, аз отдавна съм го харесал, но не знам въобще ще дойде ли в България? Най-вероятно няма да дойде :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

няма, Ники. Както впрочем и още поне 20 модела на различни китайски марки, които не изпълняват евро 4. Само това им е кусура, пък русначетата си ги карат повече от 10 години. От бензиновите ховъри само 2,4 покриват стандарта и то защото са удушени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...