Jump to content

Обща за Voleex (off-topic от други теми)


Ванката

Recommended Posts

Хвърлихте ме в тъч.......и как така си карате. Дилърите къде са. Оплаквания правите ли. Аз бих вдигнал страшна врява. Това е несериозно. Едно е да не виждам километража, друго е да "гърмя" по този начин. Ужас.

 

Не ми се сърдете, извинявам се, ако засегна някой, но ми е странно лежерното отношение към проблемите ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Яворе, не са сериозни нещата, че да търся сервиз. Както казах те се случват на бензин, а колата се кара на газ. Питах в началото дали е нормално и те казаха - да. И честно казано от тогава даже не съм се и замислял повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно бензинът е мнооого калпав, щом има детонации.

При мен се кара само на бензин и няма никакви детонации, нито мини, нито макси, моторът жужи тихичко, като пчеличка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дни забелязах, че на предна дясна врата избива... ръжда. Намира се по средата между двете панти и явно е започнала отзад и не се е виждала в началото, но вече е на ръба и скоро ще се покаже и на видимата част на вратата. Определено не ми се струва нормално на кола на година да и избива ръжда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка и да го изкоментираме и после ще го прехвърлим към темата за мнения на собственици (искам да я запазя чиста от дискусии, за да има само факти)... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера писах за ръждата и днес ми звъннаха от Литекс Моторс и поискаха да видят колата. Видяха за какво става въпрос и след празниците ще я закарам в сервиз да оправят ръждата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щракни една снимчица на ръждата, моля те. Сигурно и на други им е интересно къде точно е избило. Все пак сам каза, че при кола на година не е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще щракна задължително.

Ето и снимки на ръждата на дясната врата. 

 

 

Ето ги и в по-голяма резолюция, за да можете да zoom-нете: 

http://store5.data.bg/nmnikolov1/DSC_3992%20-%20Copy.JPG'>Снимка 1

http://store5.data.bg/nmnikolov1/DSC_3995%20-%20Copy.JPG'>Снимка 2

post-4762-0-51082900-1366287188_thumb.jpg

post-4762-0-46330000-1366287199_thumb.jpg

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Цената на Ц10 пак е 14990 с техния лизинг според главната страница на сайта им. Ако отворим ценовата листа обаче виждаме старите цени - 16990 кеш и 15990 на лизинг. Някой скоро да е купувал да ни светне? :)

Capture.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сайта има 3 активни оферти за Волекс. Явно на лизинг цената е 14 990 лв. а при кеш имаш право на избор на база посочените им оферти: http://greatwall.bg/oferti/special-offer-great-wall-voleex-c10/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Точно в момента може би не е супер добра идея да ходите към Турция, иначе накрайника е напълно стандартен интернационално. Не знам колко LPG-то е популярно там, но ако го има, няма с какъв друг накрайник да го зареждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми с LPG-то там,има на всяка бензиностанция и много е важно в коя част на Инстанбул ще ходиш :) това ме радва като мнение и че си доволен от колата защото  аз си правя извод,успех и още много дълги безаварийни километри ти пожелавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,

аз съм писал в http://forums.gwm-bg.com/topic/517-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-volex-c10-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8/ а вие ми отговаряте тука :toothy9:

интересна политика на админите

иначе по въпроса с газта - в австрия и германия е различен от този в българия, а в холандия е трети вид, та затова питах дали да търся преходници за турция или си е като у нас накрайника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логиката си е съвсем точна и целта е да няма офтопик в другата тема. Според теб като започне да се обсъздат накрайниците за газта в турция в другата тема не е ли офтопик това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре....колегата ме шашна. Не мисля, че поста ми е претенциозен по отношение на колата. Напротив, изключително съм доволен. Просто горе изразих обективни впечатления. Иначе за "извънградско" аз съм с Е66 / 4,4 / 333 - и поздрави от колегата "mphvarna" от БМВ-форума, раздел 7-ма серия Е65/Е66... :icon_cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пускам един линк където родните братя руснаци пишат всичко за Voleex C30 и C10 http://www.greatwall-passion.org.ua/forum/index.php?board=39.0 ако намеря още нещо ще го пусна пак тука :) за сега толкова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега yavorphoto, опитай също да размърдаш превключвателя на режимите на вентилация няколко пъти открай докрай. При мен веднъж нещо беше заседнало и също не искаше да духа, но след това се оправи и повече не е имало проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари струва филтъра за купето? Всъщност по-интересно е с какъв филтър идва колата при покупка. С активен въглен ли е или е от по-евтините, че не съм го разглеждал досега?

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...