Jump to content

Voleex C20R - стартова цена от 11 300 EUR в Италия


viktoros75

Recommended Posts

В Итлия вече се предлага C20R на цена от 11 300 EUR!

 

http://www.cmfeurope.it/

 

 

Предполагам тези автомобили са внос от Китай, което ме кара да се замислям относно европейската политика на Грейт Уол.

Защо ще внасят от Китай, като могат да ги произвеждат в Ловеч.

Ако няма да ги произвеждат в Ловеч, защо Литекс Моторс не продават C20R внос от Китай?

 

А и цена е доста по-висока от тази на C10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 4х4 и има системи за стабилност, като ESP мисля че цената не е толкова зле. Ако струва 20 бона с екстри в БГ направо вземам един. Обаче 23-24 хиляди е много за тая кола защото SUZUKI SX4 с всички екстри е 28 хиляди и е доста по-добра кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, именно заради това че разликата е малко с конкурентите затова няма да го лансират за момента. Ще се борят да падне цената за да го предлагат. Не са толкова зле ЛМ и могат да си правят сметката. Ако в момента се набутат с много коли и не могат да ги продадат твърде е възможно да не им се получат някои сметки и никои прохождащ бизнес няма ползва от такова нещо.

 

Друг е въпроса ако имаш капитал и може да правиш дъмпинг на цените, но тук няма място за просто надлъгване, а и маржа е голям които трябва да се стопи.

 

А голямата разлика е че в България не се предлага 4х4 версия. Така че сравнението с други модели е безпочвено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам тия 11 300 евро в Италия са базова цена. Високата версия е над 13 000 евро. Като сложиш "цвят металик" е +400 евро. Като сложиш + ESP е още 650 евро. С газовата уредба идва към 16 000 евро. При това без 4x4 система. Не знам как тая кола успява да се класира сред страхотните евтини и богато оборудвани италиянски алтернативи на пазара им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Честно казано гледайки снимките и клипчетата си мисля, че нищо не изпускаме от това, че няма да се предлага в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля като poroinik - просто малко изменение във външния вид. Двигател,ходова част....всичко е като на С10, даже и вътре мисля е същата - вие кажете :

 

post-5233-0-90249200-1361527543_thumb.jpgpost-5233-0-64758000-1361527586_thumb.jpgpost-5233-0-41732500-1361527641_thumb.jpg

 

ако има у нас, ще е колкото за асортимент....

Редактирано от radioworld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че си приличат не е проблем. Световна тенденция е да се следва фирмен дизайн във всички модели на дадена марка. Добър пример за това е Шкода, Форд, VW и др.

 

Неприятното е че не са го разработили като 4х4 или поне като е само с предно да е на малко по-ниска цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C20R в Азия го има 4х4, но не е хомологиран този му вариант за Европа..

 

реално каросерията е като на С10, но има разлики в окачване, клиренс, пътно поведение.... фабрично е с 16-цолови колела, отвън стилово е доста по-различна, оборудването е различно...

 

като цяло ще има малко бройки у нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...