Jump to content

Най-после!!! И аз си имам нов Volex C10


zaiko77

Recommended Posts

След почти месец и половина чакане,най- после и аз се сдобих с нова количка.За сега всичко е ок,освен затварянето на багажника,което става малко трудно:)Но ще го оправя;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Хиляди безавариини километри!

 

Моята количка днес прави точно един месец! Иначе и нейният багажник се затваря малко трудно, но затваряне тип " затварям вратата на Москвича " върши работа.

 

В Монтана има два Волекса такси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане :)

Да дам повече инфо:

Колата е в цвят Ocean Blue 3+1 ,т.е. N1 хомологация.Купих я от Митвас и съм безкрайно доволна от обслужването им и най-вече от Бойко Петров.

Днес се обадих,за да ги питам да затварянето на багажника и веднага им я закарах. 15 мин по-късно ключалката беше регулирана и сега няма да ми се налага да прилагам тип " затварям вратата на Москвича " ;)

Вече съм на цели 112 км. :lol: ,а утре ще кача снимки и ще се започна да засичам разход на гориво.

Хубава вечер на всички :)

Редактирано от zaiko77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане :)

Да дам повече инфо:

Колата е в цвят Ocean Blue 3+1 ,т.е. N1 хомологация.Купих я от Митвас и съм безкрайно доволна от обслужването им и най-вече от Бойко Петров.

Днес се обадих,за да ги питам да затварянето на багажника и веднага им я закарах. 15 мин по-късно ключалката беше регулирана и сега няма да ми се налага да прилагам тип " затварям вратата на Москвича " ;)

Вече съм на цели 112 км. :lol: ,а утре ще кача снимки и ще се започна да засичам разход на гориво.

Хубава вечер на всички :)

 

 

Честито!!!

Със здраве да си я караш безаварийно, много километри комфорт, удоволствие и приятни емоции с нея! Аз и една моя колежка си купихме заедно нашите два автомобила от "Митвас" и сме много доволни от Невена Нейкова-нашият дилър, както и от Бойко Петров също, тъй като сме имали контакт и с него. Нямам търпение да видя снимки :icon_bounce:

Редактирано от silver87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...