Jump to content

Great Wall щанд на Пловдивски панаир 2012


admin

Recommended Posts

Разбрах, че Литекс Моторс ще имат щанд на пловдивския панаир от 24ти (понеделник) до 29ти (събота). Не знам дали събота вече няма да приключва панаира, та да се организираме някаква група да отидем да видим колите, а и другите щандове. Знам, че там ще могат да се видят новите модели на Great Wall - Hover H6, C30, C20R, вероятно и други бъдещи модели и прототипи.

 

Дори да не се съберем група от форума, ще се радвам ако хората, които отидат, споделят впечатления и снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да мина от там :),но до вторник ще съм в София и не знам кога ще пътувам към централната част на страната.На 50 % съм засега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи съмишленици, собсвеници и почитатели на марката,

 

От името на Литекс Моторс официално ви каня на изложбения щанд на Грейт Уол на Есенен Пловдивски Панаир 2012. На него ще можете да се докоснете до бъдещето на марката в България в лицето на новите ни модели Voleex C20R, Voleex C30 и флагмана Hover H6, а в четвъртък от 11:30 официално ще бъде връчена наградата от фейсбук играта ни.

 

post-5691-0-36031100-1348045908_thumb.jpg

 

Ще се видим там!

 

P.S. - Митко (admin), пак успя да ни изпревариш с пост :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е официалната информация за пресата с източник Литекс Моторс:

http://www.gwm.bg/2012/09/26/%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81-%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%BF%D0%BB/

 

Още интересна информация по темата:

http://www.monitor.b...ticle?id=355723

Редактирано от Boyko23
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой да каже колко е цената на Волекс c30 на панаира? Също така има ли лизингови схеми и т.н.?

Редактирано от petergos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това за сега е просто демо :) Колите още не се продават, а като започнат, ще видим на сайта на greatwall.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в петък ще се расходя до Пловдив да хвърля едно око на моделите,щот на снимки малко ми грознеят някой от тях :toothy4:! Друго си е на живо да осетиш лините на колата,габаритите стойката и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в петък ще се расходя до Пловдив да хвърля едно око на моделите,щот на снимки малко ми грознеят някой от тях :toothy4:! Друго си е на живо да осетиш лините на колата,габаритите стойката и др.

На живо са още по-зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ходих разгледах и пробвах!!! Отидох заради H6 другите само им хвърлих едно око,защото одавна не ми допадат малките коли и седани виж ако С30 беше компи с леко спусната заднца нямаше да бъде зле (лично мнение). Очаквах повече от паркетничето,много симпатично на външен вид с :sith: пъти по удобни седалки от на H5 наnapаво се размазах от кеф като седнах ,не са плитки и твъди както при Н5. Двата подлакатника на предните седалки са като в влак електричка ме издразниха много но гледам и на други SUV-та е вязла тази мода. Много държах да видя автоматичната скоросна кутия но уви не беше с такава и се отказах да гледам под капака какво има. И не разбрах защо Н5 присъста като експунат като нали е спран по първи дани от прозвотство. Иначе, браво 5 модела автомобили за кратък пеиод в БГ похвално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, във събота имах удоволсвието да посетя щанда на Литекс Мотос и аз лично съм приятно изненадан от премиерните автомобили, С20 прави много добро впечатление със по добрите на визия материали използвани за таблото и интериора, според мен той също би се продавал добре у нас особена за малките населени места кадето пътишата са доста зле /друг е въпосът кой може да си позволи нова кола/ , С30 на живо по ми хареса от на снимките който съм виждал и по мое мнение е един добър семеен седан /ако го пуснат на добра цена/, а за Н6 ще кажа, че много ми хареса двойната кора във багажното отделение като горната е щора а долната е от по дебела пластмаса и позловолява поставяне на по тежки предмети, на мен също както и на колегата по горе не ми харесаха подлакатниците на предните седалки, но това не е болка за умиране.Пожелавам успех на новите модели и много продажби у нас и във чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да е разбрал подробности за дизеловия мотор? Чета, че би разработка на Грейт Уол, а според руските презентации - доста добър. Ако някой си взел Стийд с дизеловия двигател, нека да сподели:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще споделя моите впечатления от автомобилчетата. Минах през щанда да ги разгледам, защото преди това ги бях гледал само по улиците.

 

Малкия C10 е доста приличен автомобил. Интериора е сносен и не ми се стори паянтов. За жалост се убедих, че колата е малка за мен ( по-точно аз съм голям за нея ). Като цяло повечето неща, които не ми харесаха са коментирани във форума и може би заради това ми направиха впечатление. Това е начинът по които се затваря вратата на багажника ( звукът е подобен на звукът при затваряне на контейнер за боклук) и воланът е леко странен, и "хлъзгав". Тези неща не са големи и се оправят, но основното което не ми хареса е липсата на подкалник отзад. Зимата има предпоставка да се запълни с лед. В общи линии автомобилът е доста добър за парите си.

 

Личния ми фаворит e C20r и бях развълнуван да го видя наживо. Не бих казал, че е красив, но е доста симпатичен автомобил. Има добър клиренс и има по-сериозен вид. Интериорът предлага повече пространство от C10 и ми се стори оптимален за мен. За жалост пластмасата използвана в купето изглежда нискокачествена и не ми вдъхна много доверие. Не мисля, че купето ще се разтропа и нацепи, но определено след 5-6 години ще е доста захабено. С нетърпение чакам да се обява цената на C20 и да се появят някакви отзиви за него.

 

Конкурсът за красота се печели от H6. Не го разгледах подробно, но интериорът изглежда леко евтин. Пластмасите отново не впечатлиха и седалките скърцаха доста досадно като седнеш. Според мен е добре отвъре, но са сгрешили със стремежа да изглежда луксозно.

 

Останалите автомобили не ги разгледах подробно защото единствения автомобил, които мога да си позволя в близкото бъдеще е C10 или C20r. Разгледах H6 защото изглеждаше сериозно.

 

Като цяло автомобилите на външен вид са доста добре. Дизайна не е много модерен, но за бюджетни автомобили са добри. Интериорът на автомобилите имаше леко "евтин" вид главно на автомобилите от по-високия клас заради желанието да изглеждат по-лъскави. Имах малко резерви към автомобилите заради неутвърдената марка, но вече смятам че са сериозни автмобили. Повечето им недостатъци ( по-скоро компромиси ) са за да се постигне ниска цена. Лично аз бих си взел Great Wall в бъдеще :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...