Jump to content

Hover 5 - no production???


micodelija

Recommended Posts

Имам прясна информация, че бройки на Hover H6 вече са пристигнали в България за панаира в Пловдив и към края на годината ще е по магазините. Уж е от служител на Литекс, но колко може да се разчита на приказки, не знам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дакле све је спремно за нови модел, у великој британији исто стоји реклама за нови ховер 6, надам се да вам не смета српски језик уместо енглеског :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези от нас, които имат Н5 се пада нелеката задача да затвърдим мнението, че машината с право може да мери сили с утвърдените offroad марки.

Колегата Berg вече нахвърли някои основни щрихи (особено с изпълнението през Железница).... а и не само той :occasion14:

Редактирано от terminator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези от нас, които имат Н5 се пада нелеката задача да затвърдим мнението, че машината с право може да мери сили с утвърдените offroad марки.

Колегата Berg вече нахвърли някои основни щрихи (особено с изпълнението през Железница).... а и не само той :occasion14:

 

Благодаря, Терминаторе :) Следващия път - отборно.

Ако го спрат от производство, ще караме един уникален и неповторим автомобил (да се надяваме, че Steed няма да бъде спрян скоро и частите са съвместими ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Представителна на Литес Моторс на щанда на на Пловдивския панайр ми каза, че Н5 ще бъде пройзвеждан във България, надявам де наистина това да е така, защото джипът си има свойте достойнства

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз този въпрос го подхвърлих преди повече от два месеца. И аз имам информация че произведените с хиляди компоненти и заготовки за Н5 ще бъдат пренасочени към БГ за сглобяване, но тогава така и не се потвърди от официални източници тази информация. То няма лошо да се набляга на рекламата и пласмента на новия Н6, па макар и паркетен СУВ, ама един истински расов оф-роудър какъвто е Н5 ще бъде търсен по нашите земи още доста години.

Редактирано от gwfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Китай произвеждат и H3 и H5. В Русия сглабят Н5, естествено с различна от нашата спецификация. Намеренията на ЛМ са до края на годината Н5 да започне да се произвежда у нас, което не знам как ще стане поради липсата все още на Евро - 5 сертификация.......но да се надяваме :lol:))

Колкото до Н6....без да искам да съм лош пророк, но го очаквайте в средата на идната година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...