Jump to content

проблем с ховър 5


Recommended Posts

здравейте от вчера съм горд собственик! и още от първия ден ми изникнаха проблеми.. когато карам на газ нещо колата много мудно отлепя по нагорнища и даже някой път почва да придърпва... и другото- при само каране се чува някакво виене и немога да разбера от какво е.. ако има някой запознат с проблема да ми пише.аз съм от вт и ми се струва че тук майсторите от сервиза не са много в час с грейт уолите и поне да ги насоча към нещо конкретно! мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виенето е от помпата в газовата бутилка, придърпването е от включването/изключването на климатика ... а това дето мудно отлепя вече е друга бира ... явно е някаква настройка на ГИ или нещо има проблем самото газово!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте от вчера съм горд собственик! и още от първия ден ми изникнаха проблеми.. когато карам на газ нещо колата много мудно отлепя по нагорнища и даже някой път почва да придърпва... и другото- при само каране се чува някакво виене и немога да разбера от какво е.. ако има някой запознат с проблема да ми пише.аз съм от вт и ми се струва че тук майсторите от сервиза не са много в час с грейт уолите и поне да ги насоча към нещо конкретно! мерси предварително

Привет. Честито за придобивката.

Имаше някъде във форума един колега, който се оплака от подобни проблеми. И наистина май беше свързано с настройката на ГУ. Доколкото си спомням проблемите бяха отстранени доста бързо. Потърси във форумите за ГУ (монтиране ...или другите такива). Дано и споменатия колега види темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не отидеш в сервиза, колега:huh:

Нека момчетата да си го проверят и ако има някаква неизправност, да го отремонтират по гаранция.

Много ми е странно, защо всеки първо пита във форума и чак след това ходи в оторизирания сервиз.

Аз до сега не съм чул на някой колата да му се е оправила във форума!!!

Поздрави.

:lol:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...