admin

Месечна среща София - всеки първи четвъртък от месеца, 20:00 - до хотел Плиска (Мис Каприз)

147 posts in this topic

Това "след 20:00 часа" е много общо понятие. :) Не е ли по-добре да се фиксира час? :) Няма ли да се направи някаква организация да се съберем някъде извън София за цял ден или два да покараме на някоя писта, както е BMW събора на Калояново или сме малко още?

Edited by Говедо
Шльокавица и правопис
0

Рано е още за Калояново.Чакай да се съберем повече хора.

0

Срещата е с определен час: 20:00. Някои може да дойде по-рано, друг по късно. Това към което се стреми около 20 часа да сме там. Дошлите по-късно няма да бъдат върнати. :)

0

Очакваме да се видим на 13ти от 20:00, обикновено седим поне до 22:00. Като казваме "около 20:00" имаме предвид, че целта е 20 часа - но някои могат да закъснеят, други да подранят, аз специално обикновено ходя 20-20:30 :)

0

Вчера много, много слабо представяне - несериозна работа :) Бяхме обичайните заподозрени - yanko, leomm, terminator, радвам се че и Berk дойде! Аз дойдох с червен Волекс - тестови от Литекс Моторс, мислех, че ще дойде някой колега с Волекс да ги коментираме, но уви.

0

Признавам вината си, обещеах да дойда но не успях а имах голямото желание. Да си призная Admin, сега ме хвана яд, че не съм дошъл да коментираме Волекса.

0

Следващия път ;) Аз не спирам да събирам впечатления, даже някакво материалче ще драсна накрая.

0

Някой ще поиска ли да сподели мнение за Щанда на GW от приключилия Пловдивски панаир на срещата от "затворен " тип в четвъртък (04.10.2012)?

0

Този месец имам шанс да не пътувам в четвъртък и мисля да се присъединя към срещата.

0

Всъщност колко човека мислят да дойдат? :)

Що питаш? Нали знаеш отговора. Дали да не се преименува темата на "Среща на Н5-ците? :evil6:

И аз мисля да се отбия.

0

А някой дето да ни е интересен не иска ли да дойде? Сега очаквам janko да каже, че се включва :D

0

Аз мисля, че ще успея за утре да дойда. Дано не стане нещо в работата и да се наложи да остана.

0

Нещо май ме е хванал някакъв вирус и цял ден лежа. За съжаление ще пропусна и този път.

0

еееее не съм влизал от 2 седмици и вие сте направили срещата една седмица по-рано....

0

"Всеки първи четвъртък от месеца", заглавието го казва. Просто септемврийската беше изместена, заради почивните дни от 6ти до 10ти, през които всички бяха хукнали на някъде :)

0