Jump to content

Месечна среща София - всеки първи четвъртък от месеца, 20:00 - до хотел Плиска (Мис Каприз)


Recommended Posts

За сега това е моето предложение за среща в София.

 

Както вече говорихме на първата ни среща - мястото може да се промени, ако има добро предложение, което е на лесно за намиране място, което не е в много краен район на града с достатъчно място да събере поне 10-15 автомобила в близост. Адрес на карта:

https://maps.google.com/maps?q=42.680767,+23.308379&num=1&t=h&vpsrc=6&ie=UTF8&z=18&iwloc=A

 

За Юли ще е на 5ти.

 

За топлите летни дни може да предлагаме и място по изключение, на зеленинка, около София - ако мястото се хареса, ще го обявявам достатъчно рано тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е много удобно за през седмицата. Надявам се да се събираме все повече хора.

 

За събиране на повече коли в неработен ден, смятам че района над Банкя е много подходящ за тази цел. Нещо около тези координати 42.725799,23.078048.

Редактирано от leomm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте!

 

Ще се радвам, ако мога да се присъединя към месечните срещи. Не карам GreatWall, но моята колица (опел фронтера) може да се окаже далечeн роднина на Hover-а и Steed-а, тъй като, според някои източници в нета, всички са базирани на модели на Isuzu, и има доста общи конструктивни особености..

 

Отделно съм и в един замисъл за ъпгрейд към нещо по-ново с повечко екстри като Hover H5, а при една такава среща си мисля, че опознаването ще е най-лесно след разговори със собственици и поглед от близо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че всеки човек - бил той фен или просто любопитен относно колите е добре дошъл, да дойде, да разгледа, да разпита :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак бяхме една шепа хора, но пък имаше и нови лица - elpix с неговото Волексче и stylius1 с неговия Steed :) Благодаря на yanko & stylius1 за возенето, най-вече не бях виждал пикапа от толкова близо, радвам се, че и той е толкова доволен от пикапа! Ето малко снимки:

IMG_20120705_204033.jpg

IMG_20120705_215307.jpg

IMG_20120705_204121.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път ще е месец септември, защото за началото на август никой от идващите няма да се включи - то е време за морета, фестивали и бирички, не за срещи :D

 

За септември обаче бих предложил да не е четвъртък, което е 6ти, което е почивен ден - първия от 4, за които много народ няма да си стои в София, ами да го направим или сряда (5ти) или неделя (9ти). Може и да го организираме край София, да кажем край Банкя или Железница какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всичкото ми желание за срещата, се наложи да пътувам в четвъртък... Но това не пречи да се организирам по-добре за следващия път :)

 

А специално нещата, които ме интересуват при Hover, ще ги задам в съответния раздел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да дойда на последната среща, но на следващите се надявам да съм на линия. Трудно ми е да кажа от сега, коя дата е за предпочитане за септемврийската среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

Да повдигнем отново темата за месечната среща. Наближава първия четвъртък от месеца, но дали е подходящ (празник 6ти септември и после три неработни дни)? С цел да се съберем повече хора дали да не се отложи с една седмица?

Опа, май много въпроси се събраха :).

Предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля същото, да се съберем на 12 или на 13 Септември. Най-вероятно доста хора ще пътуват и малцина ще дойдат.

Съгласен съм с yanko,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля същото, да се съберем на 12 или на 13 Септември. Най-вероятно доста хора ще пътуват и малцина ще дойдат.

Съгласен съм с yanko,

И на мен ми е удобно на 13-ти.

Други предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niki, нека не се фокусираме само върху дефектчетата :) Все пак си возят прилично машинките :). Ще се радвам да се видим там и да се повече хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно нека решим месечната среща на коя дата ще бъде този септември? Аз давам трети глас за 13ти и мисля да обявя този път срещата по-официално - освен тук, така и във Фейсбук, така и в "шапката" на форума. Ако се спрете на 6ти, няма да мога да присъствам, тъй като мисля да използвам събралите се почивни дни за кратка последна почивка това лято.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека по изключение да бъде на 13.09. Мисля, че ще се съберат повече хора. Почивните дни не са оферта, когато са четири на брой.

На хората дето ще ходят някъде весело изкарване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...