Jump to content

Грейт Уол на Auto Bild Show в Експо Центъра


Recommended Posts

Моделната гама на Great Wall с представителен щанд за периода на изложението

 

Автомобилите Great Wall ще бъдат представени на започващото днес в Интер Експо Център в София автомобилно шоу по повод 10-годишнината на сп. Auto Bild България. Литекс Моторс и Great Wall са основен спонсор на събитието, което ще продължи до 4 юни.

Компанията осигурява и голямата награда за един от посетителите на шоуто - чисто нов автомобил Great Wall Voleex.

Българските автомобили са разположени в зала 3 на изложбения център. Посетителите на шоуто могат да се запознаят с характеристиките на моделите Great Wall Voleex C10, Hover H5 и Steed 5.

Агенция Speed-Press

Бях на автоизложението и видях експонатите на Грейт Уол.Впечатление ми направи това,че все още Ховър присъства в каталога на компанията за продажби.За съжаление нямах възможността да попитам някой от Литекс Моторс дали ще сглобяват в завода или все още имат останали внесени бройки и за това този модел все още се предлага.Иначе колите ми направиха много добро впечатление относно качество на материалите и сглобка.image_223_107_mid.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има писано по твоя въпрос много! Не - няма да се сглобава Н5-цата у нас. А доколкото си спомням фитибалди бе питал дали ще се внасят още бройки и отговора бе НЕ. В бг засега се сглобява само волекс Ц10. На по-късен етап ще се сглобяват Волекс - Ц30, Х6-цата и стиййд, но засега е само волекс ц10!

Редактирано от gwfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...