Jump to content

Любителско клипче на Voleex C10


ZdravkoZdravkov

Recommended Posts

Здравейте,

 

Благодарение на жена ми, получихме един Voleex C10. Използвах момента да направя едно любителско рекламно клипче :)

Това което пускам е само суровата заставка. Естествено качеството няма да е някакво супер, но се надявам да ви е забавно.

А до няколко дни, ще пусна обработената версия заедно с краткото представяне и мнение за това кое ми е харесало през тези 700 километра обикаляне с него.

 

Редактирано от Здравко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино е клипчето, гледам пише тест автомобил на него - сигурно сте взели някой от тестовите автомобили та исках да попитам те на по-ниска цена ли са ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво клипче сте направили,браво!

Има дори и моменти с професионална насоченост.

 

Имали сте и късмета да си го покарате.Какви са впечатленията като поведение на пътя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло много добри. Имам няколко дребни забележки, по скоро в аспект на преживяване а не по отношение на качество.

Шумната задна чистачка, това, че при гасене и палене ми стартира песните от USB флашката от първата песен а не от там където съм спрял, и май това е:)

Иначе има супер удобна возия, много голямо разстояние от главата до тавана (аз съм 180 см), доста е повратливо и добре се справя с нашите пътища.

 

Като цяло имам доста положително мнение за този автомобил. Вярно има някой компромиси но те са именно за постигане на оптимална цена.

Но за градски автомобил е повече от добър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...