Jump to content

Къде/кой може да направи тунинг на Hover Н5


Recommended Posts

Здравейте, интересуваме кой и къде може да направи някакъв тунинг на Ховъра? Говорил съм с няколко фирми за тунинг, но никоя не прави за тази марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Считай този ми пост за специална забележка. Ще те помоля да пускаш теми със заглавие с нормален шрифт, а не с изцяло главни букви. Да не говорим че заглавието ти "ТУНИНГ НА H5" е крайно подвеждащо (за това го редактирах) - искаш да видиш тунинг, искаш да ти направят тунинг или искаш да покажеш тунинг? Аз се надявах да видя снимки на тунингован H5 и останах разочарован. Също така като пускаш такава тема, покажи малко уважение към останалите потребители - не чакай на готово и на час по лъжичка да разберат какво искаш, ами кажи например:

 

Какъв конкретно "тунинг" те интересува? Да си налепиш затъмняващо фолио на стъклата е тунинг. Да ти сменят двигателя с двойно по-мощен също е тунинг.

За кой град става дума? Например мога да ти препоръчам добър тенекеджия в Приморско, където ми оправи калника едно лято преди 2 години. Мога да ти препоръчам и бояджия в София. Но ако си от Русе може би и двата няма да ти свършат работа...

На кои "няколко" фирми си се обадил, какво си ги питал?

 

ПС: Следващи такива теми, които е вероятно да доведат до офтопик, ще бъдат изтривани. Не го приемай персонално, вероятно си съгласен с мен, че от написаното от теб всичкото съдържание в темата ще е безполезно налучкване, което няма да е от полза на никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Считай този ми пост за специална забележка. Ще те помоля да пускаш теми със заглавие с нормален шрифт, а не с изцяло главни букви. Да не говорим че заглавието ти "ТУНИНГ НА H5" е крайно подвеждащо (за това го редактирах) - искаш да видиш тунинг, искаш да ти направят тунинг или искаш да покажеш тунинг? Аз се надявах да видя снимки на тунингован H5 и останах разочарован. Също така като пускаш такава тема, покажи малко уважение към останалите потребители - не чакай на готово и на час по лъжичка да разберат какво искаш, ами кажи например:

 

Какъв конкретно "тунинг" те интересува? Да си налепиш затъмняващо фолио на стъклата е тунинг. Да ти сменят двигателя с двойно по-мощен също е тунинг.

За кой град става дума? Например мога да ти препоръчам добър тенекеджия в Приморско, където ми оправи калника едно лято преди 2 години. Мога да ти препоръчам и бояджия в София. Но ако си от Русе може би и двата няма да ти свършат работа...

На кои "няколко" фирми си се обадил, какво си ги питал?

 

ПС: Следващи такива теми, които е вероятно да доведат до офтопик, ще бъдат изтривани. Не го приемай персонално, вероятно си съгласен с мен, че от написаното от теб всичкото съдържание в темата ще е безполезно налучкване, което няма да е от полза на никой.

Става дума за град София, трябва ми бояджия и някой, който да ми направи нова радиаторна решетка, накратко, ето какво искам да направя - в линка има две снимки. Колкото до темата и до това кой как я разбира, смятам, че всеки средно интелигентен човек няма да се подведе и ще разбере за какво иде реч.

 

http://www.google.bg...r:2,s:142,i:117

Редактирано от Говедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Здравейте колеги,аз също съм заинтересован от възможноста за добавяне на няколко C.P. в повече на двигателя на моя HOVER 5(Струва ми се малко слаб) ! Единственото което ме спира е гаранцията на автомобила!Бих искал да знам дали ще продължи да бъде гаранционен или не !? :icon_pale: Моля някой да ми отговори,в случай че знае нещо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
  • 1 year later...
On 11.02.2016 г. at 8:12 PM, snipi said:

Това ще го пробвам на моя.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4CvuDk_kmMs#t=806.655061

Колега,ако си направил опита сподели резултата и има ли възможност за закупуване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Да ,се похваля аз се "ЧИПОСАХ" сам. След като писах на няколко фирми за тунниг в БГ и казаха ,че за това ЕКУ нямат нищо и не могат да ми помогнат . Си поръчах платена програма и платен софтуер и си качих последната разработка от Руснаците. Минах преди да сложа чипа на Диностенд и показа 122кс, предполагам толкоз малко заради по тежките гуми и джанти 20" с които съм. Сега , ще ходя пак на Дино някъде към средата на Юни.

Четох по руските форуми ,че и Ламда сондите давали проблем без да свети чек на таблото просто не мерели вярно. И естествено реших да я сменя и нея,  за 70лв си струваше опита. След двете манипулации сега колата върви много допре изчезна глъхненето при ускорение.Тръгва много добре още от ниски обороти.  Сега ще ходим на далеко и ще засека и разхода на къде се е променил. Като събера повече инфо ще пиша.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей Ники,

Не мога да качвам вече снимки и молбата ми е да дадеш мейл или вайбър за да ти изпратя данните/снимка/ от гърба на бензиновия комп.

Благодаря,

Красимир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • 6 months later...
On 29.05.2017 г. at 2:34 PM, Niki.A. said:

Да ,се похваля аз се "ЧИПОСАХ" сам. След като писах на няколко фирми за тунниг в БГ и казаха ,че за това ЕКУ нямат нищо и не могат да ми помогнат . Си поръчах платена програма и платен софтуер и си качих последната разработка от Руснаците. Минах преди да сложа чипа на Диностенд и показа 122кс, предполагам толкоз малко заради по тежките гуми и джанти 20" с които съм. Сега , ще ходя пак на Дино някъде към средата на Юни.

Четох по руските форуми ,че и Ламда сондите давали проблем без да свети чек на таблото просто не мерели вярно. И естествено реших да я сменя и нея,  за 70лв си струваше опита. След двете манипулации сега колата върви много допре изчезна глъхненето при ускорение.Тръгва много добре още от ниски обороти.  Сега ще ходим на далеко и ще засека и разхода на къде се е променил. Като събера повече инфо ще пиша.

 

Сподели малко повече информация интересувам се. От къде софтуера ? Разхода как е ,ако още караш колата имал ли си проблеми след чипа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...