Jump to content

Нови снимки на завода 4ти Април 2011


admin

Recommended Posts

Снимките са взетои от тук:

https://picasaweb.google.com/plamen.likiov/201104

 

Пламен Ликьов официално даде съгласие да публикуваме снимките му тук, за което безкрайно му благодаря. Изрично пояснявам, че той е началник на завода и няма нищо общо с фен форума на Great Wall Motors & Litex Motors!

 

От това, което се вижда вече едното от халетата е изцяло заслано, работи се по въздушната инсталация и осветлението. На една от снимките се вижда трафопоста мисля! :) Още не мога да разбера канала в едното хале за какво е.

P1210739.JPG

P1210740.JPG

P1210741.JPG

P1210742.JPG

P1210743.JPG

P1210744.JPG

P1210745.JPG

P1210747.JPG

P1210748.JPG

P1210749.JPG

P1210751.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно завода може да започне с пробното проивозводство през септември, но кога ли ще са готови с вноса и дистрибутирането на автомобили за българския пазар, организацията им е на много ниско ниво,......... :-X за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз се бях "наточил" тази есен да съм с джипка...повече от ясно е че няма как да стане!!! ...отново синдрома България

 

 

 

Къде си видял официална информация, че на есен ще може да си купиш джипка (излязла от този завод)? Какво значи "синдрома България"? Все едно са ти взели нещо, което никога не си имал и никой не ти е обещавал, че ще имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато пишеш ми все едно този завод е на татко ти. И така да е няма лошо имам предвид че от 2009г. се пише че този завод в Баховица щял да произвежда или сглобява /не ми се влиза в подробности/ тези автомобили в началото на 2011 г.

После четох някъде че това щяло да стане в средата на годината 2011 а след това ново инфо пак в пресата че първите 1000 броя автомобили щели да отиват за Русия и едва в началото на 2012г. щели да пуснат и на БГ пазар. Само че и там не пишеше точно кога е това начало на 2012г. Прав си в едно никой не се ангажира с дата и не стои на истинска информация. Това имах предвид като писах "СИНДРОМ БГ". Да не говорим, че за цена съвсем лаконично някъде се бе прокраднало почти между редовете "около" или "до" 12 000 Евро. :-\ :-\ :-\ :blank:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато пишеш ми все едно този завод е на татко ти. И така да е няма лошо имам предвид че от 2009г. се пише че този завод в Баховица щял да произвежда или сглобява /не ми се влиза в подробности/ тези автомобили в началото на 2011 г.

После четох някъде че това щяло да стане в средата на годината 2011 а след това ново инфо пак в пресата че първите 1000 броя автомобили щели да отиват за Русия и едва в началото на 2012г. щели да пуснат и на БГ пазар. Само че и там не пишеше точно кога е това начало на 2012г. Прав си в едно никой не се ангажира с дата и не стои на истинска информация. Това имах предвид като писах "СИНДРОМ БГ". Да не говорим, че за цена съвсем лаконично някъде се бе прокраднало почти между редовете "около" или "до" 12 000 Евро. :-\ :-\ :-\ :blank: 

 

 

за да не съм голословен:  http://auto.dir.bg/2010/12/16/news7623111.html;  http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=7215;  http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=813765; ИСКАМ ДА ОТБЕЛЕЖА ЧЕ НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ А МИ СТАНА КОФТИ ПОНЕЖЕ СЕ БЯХ "НАТОЧИЛ", НО КАКТО СЕ КАЗВА "ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО" .

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те да пишеш малко по-спокойно. Аз също не се заяждам. Нямам нищо общо със завода, освен, че като повечето тук се радвам на тази инвестиия. Сроковете по въпросните публикации не са официални дати. Утре в някой вестник може да напишат, че вече има отворени магазини за автомобили произведени у нас в центъра на всеки по-голям град. Но отново няма да е тук мястото да се оплакваш за измислиците писани там.

 

Недей да имаш негативно отношение към нещата, които се случват у нас (България). Това е една чудесна инвестиция, която се движи със страхотни темпове. На запад също не се дават срокове за по-големи проекти. Има относителна информация кога ще стане, но точните срокове са "като стане" и се пуска финална информация едва 2-3 месеца преди завършването. Това е синдром "никой не иска да дава обещания, които по някаква причина да не успее да изпълни".

 

- няма дадени официални срокове за завършване на проекта, ние самите предполагаме, че това ще стане на есен

- няма дадени официални цени на никой от автомобилите, ние тук спекулираме също като теб по извадки от различни медии, като видим, че няколко от медиите се засичат и материалите не приличат на преразказвани една от друга

 

Надявам се най-скоро време да имаме достъп до официална информация и някой служител на Литекс Моторс да се включи и да даде повече яснота по всички въпроси.

 

Дано всичко стане възможно най-бързо (и те като частна компания нямат полза нещо да се бави) и дано не те разочароват, ако някога станеш техен клиент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...