Jump to content

Varna Motors - представител на Great Wall за гр. Варна и региона


Recommended Posts

Здравейте, колеги и приятели!

 

С някои от вас се знаем, а с други може би тепърва предстои да се запознаем! Казвам се Мартин Николаев, и съм дилър в представителството на Грейт Уол за Варна.

 

С удоволствие установих, че наши клиенти вече имат регистрация тук :)

 

Ще се радвам да отговоря на всякакви въпроси и запитвания, свързани с нашите автомобили!

 

Пожелавам на всички притежатели на Грейт Уол безаварийно шофиране и само положителни емоции зад волана!

post-5866-0-55673500-1328624666_thumb.jpg

post-5866-0-85509700-1328624681_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

С какви гуми се предлага автомобила, летни или зимни? Зависи ли това от сезона, в който се купува и ако е така, от кога започва продажбата на автомобили със зимни гуми? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Към момента всички бройки от модела Voleex C10 са с летни гуми, а моделите Steed 5 и Hover H5 са с гуми M+S, тоест, всесезонни.  Поне досега винаги е било по този начин.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Марто, аз вече съм собственик на GW, но мога да похваля сервиза ви. До този момент съм с две посещения и отлични впечатления! Надявам се да е така и занапред. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито е на Литекс, нито е франчайзинг. Варна Моторс е оторизиран сервиз за Great Wall, както например е Митвас (в София).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, admin, като мога да допълня, че покриваме и регионите Добрич и Шумен.

 

Благодаря за добрите отзиви, стараем се клиентите да са доволни от обслужването и автомобилите си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е заблуждаващо Видев. Това, което виждаш на снимките е шоурума, който е в една сграда със Субару. Сервиза е друго нещо - той е в една сграда със сервиза на Мазда. Двигателя на нашите машинки пък е Митсубиши. Абе... какво да ти кажа, тичкаме си по японците :laughing5: . Една забележка Марто! Прекарайте на Любо един стационарен телефон, че няма връзка, като се навре там под земята. Като партизанин в землянка е. :homework: Днес си взех вола и утре ще го оглеждам как сте го направили. На пръв поглед супер, но нямах много време за щателен оглед.

  Живи и здрави и все така!

 

ПП: това беше трето посещение и впечатленията са все така отлични!

Редактирано от JI_GIT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с мобилния наистина е проблем, и с Виваком имаме много сериозни разговори по темата, както и обещания съответно, та се надявам наистина в кратък срок да оправят нещата, доколкото знам и клетка има поставена нова, така, че има развитие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...