Marto VM

Varna Motors - представител на Great Wall за гр. Варна и региона

9 posts in this topic

Здравейте, колеги и приятели!

С някои от вас се знаем, а с други може би тепърва предстои да се запознаем! Казвам се Мартин Николаев, и съм дилър в представителството на Грейт Уол за Варна.

С удоволствие установих, че наши клиенти вече имат регистрация тук :)

Ще се радвам да отговоря на всякакви въпроси и запитвания, свързани с нашите автомобили!

Пожелавам на всички притежатели на Грейт Уол безаварийно шофиране и само положителни емоции зад волана!

post-5866-0-55673500-1328624666_thumb.jpg

post-5866-0-85509700-1328624681_thumb.jpg

0

С какви гуми се предлага автомобила, летни или зимни? Зависи ли това от сезона, в който се купува и ако е така, от кога започва продажбата на автомобили със зимни гуми? Благодаря!

0

Към момента всички бройки от модела Voleex C10 са с летни гуми, а моделите Steed 5 и Hover H5 са с гуми M+S, тоест, всесезонни.  Поне досега винаги е било по този начин.

Поздрави!

0

Марто, аз вече съм собственик на GW, но мога да похваля сервиза ви. До този момент съм с две посещения и отлични впечатления! Надявам се да е така и занапред. Поздрави!

0

Марто един смислен въпрос- сервиза на Литекс ли е или на франчайзинг???

0

Нито е на Литекс, нито е франчайзинг. Варна Моторс е оторизиран сервиз за Great Wall, както например е Митвас (в София).

0

Точно така, admin, като мога да допълня, че покриваме и регионите Добрич и Шумен.

Благодаря за добрите отзиви, стараем се клиентите да са доволни от обслужването и автомобилите си!

1

Малко е заблуждаващо Видев. Това, което виждаш на снимките е шоурума, който е в една сграда със Субару. Сервиза е друго нещо - той е в една сграда със сервиза на Мазда. Двигателя на нашите машинки пък е Митсубиши. Абе... какво да ти кажа, тичкаме си по японците :laughing5: . Една забележка Марто! Прекарайте на Любо един стационарен телефон, че няма връзка, като се навре там под земята. Като партизанин в землянка е. :homework: Днес си взех вола и утре ще го оглеждам как сте го направили. На пръв поглед супер, но нямах много време за щателен оглед.

Живи и здрави и все така!

ПП: това беше трето посещение и впечатленията са все така отлични!

Edited by JI_GIT
0

това с мобилния наистина е проблем, и с Виваком имаме много сериозни разговори по темата, както и обещания съответно, та се надявам наистина в кратък срок да оправят нещата, доколкото знам и клетка има поставена нова, така, че има развитие :)

0