Jump to content

Магазини, сервизи, представителства


Recommended Posts

Идеята на веригата е да не се сменя като консуматив, освен ако има повреди по нея, което за нов автомобил ми се струва няма как да стане ... Може би след 10 години?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километрите при веригата зависят от стила на каране на колата, поддръжката и тн. Същото е и при ремъка, но там няма признаци дали се е износил. Докато при веригата просто започва да трака и е време да се смени - трябва да се проверява при редовните обслужвания. На моята Хонда смених на около реални 200 хиляди когато се появи първото леко потракване (принципно 200 й дават), виждал съм такъв Акорд с верига на над 300, която не дава признаци, че й е нужна смяна, както и съм виждал и акорд, при който е почнала да трака на под 150.

 

Трябва някой от собствениците на Voleex-и да кажат според сервизното ръководство какво пише за веригата - на колко се препоръчва да се сменя, ако въобще се сменя като консуматив?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,аз точно това исках да узная ,колко и дават по каталог.В България битува мнението че верига се сменя само при проблем,аз самият карам дизел с верига и не съм я сменял,но е хубаво да се знае колко хил. км и дават по каталог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...