Jump to content

Great Wall Hover издърпва закъсало BMW X5


admin

Recommended Posts

  • 8 months later...

Е, това си е един вид реклама.

не би могло да е реклама. и аз с мойта 124-ка съм дърпал джип, който беше затънал до праговете на плажа. ама аз бях на твърда почва и с дълго въже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това недоразумение на БМВ няма нищо общо с "джиповете" ... преди години един такъв, уж с хубави гуми закъса в квартала на 4-5 см сняг ... т'ва става само за мутреси да се пъчат колко богат любовник имат, ама излезеш ли от асфалта с него ще ти трябва трактор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много зависи. Преди години пред блока ми, един Q7 боксуваше безпомощно на максимум 4 градуса наклон на 4-5 санта сняг, на хубав път, по който току що бях минал с колата ми, която струва стотина пъти по-малко от него. Но беше с огромните си летни гуми. Малка подробност. Помоли ми се човека съвсем културно и го дръпнах. за да мине тия проблемни 10 метра. Т.е.много зависи от ситуацията и от уменията на шофьора. Накрая най-проходими винаги се оказват тракторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не кара кола само на него не му се е случвало да закъса :) , но подбни машини обикновенно закъсват поради не добра преценка на ситуацията и най- вече надценяване на възможностите на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия клипчета са ясни. По-добре разгледайте руските от офроуда и карането в снега с Hover.

Доста впечатляващо, а и не са от производителя. Качват ги собственици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...