Sign in to follow this  
Followers 0
zhelev_48

Свещи на Ховер 5

5 posts in this topic

Какви са свещите на ховер 5 и с кой вид денсо могат  да се заменят?

0

До тук съм използвал два вида китайски и нямам забележка. Сега съм с НЖК -в сервиза отговориха, японски на японски двигател- нямам забележки.Търси по каталога двигателя е толкова разпространен...Защо точно Денсо???

0

Денсо имат точно за нашият двигател работещи и на газ. Слагаш и за 100Ккм. забравяш за свещи.На всичките си предишни коли съм слагал такива, изкарват  лимита и прекъсват.На рендето RX4 на 110Ккм. започна да не иска да пали,работеше неустойчиво. Като ги свалих нямяше вече електрод.

0

Според мен чак 100к....много са даже и да са златни свещите. Има правило 30-35 к от там си рисков да те оставят на пътя.Виж какви са и напиши. На другите си коли съм карал с Денсо..оплаквания съм нямал.

0

В момента съм на почти 62000 км с оригиналните свещи с които сандерото е излязло от завода. Кара се само на бензин и то само с по-високооктанови горива от големите вериги (последните няколко месеца само 100 октана на Марешки) и нямам никакви проблеми с мотора.  Не мисля да ги сменям поне още 10 000 км.

Edited by radowolf
0