Sign in to follow this  
Followers 0
orionbg

Ново попълнение H6 2.0TCI

83 posts in this topic

Добре изглежда! Честито!

Колко струва това удоволствие?

Къде е антената за GPS-a?

Как е саунда?

Могат ли да се инсталират и други Android Apps, като примерно Sygic?

Снимки ще пусна после по някое време но ще са само на готовия резултат тъй като от нетърпение така и не направих по време на монтажа.

Що се отнася до окабеляването, искам да благодаря (още веднъж) да Литекс Моторс Пловдив, които ми обясниха в най големи подробности какво трябва да направя.

За гаранцията в най лошия случай да не ми признаят гаранция на говорителите ако ги изпуша, при положение че всичко работи нормално, използвах техните стъпки и 15 години съм работил в сервиз за компютри... смятам че няма да имам проблем. А и те са тези които трябва да докажат че моите промени са причина за дефекта ако такъв изникне някога. Но да се надяваме, че няма да се стига до подобни моменти. За сега имам доста добри впечатления от Пловдивското представителство...

Също така мога и ксенон ако искам да сложа... ще отпадне само гаранцията на ел. инсталацията на фаровете ако го направя... но това е проект за бъдещо време...

0

Оправих си и проблема с камерата :) То имало едни скрити настройти и там има контрол на яркостта...

Антената на GPS-a можеш или да е лепнеш на самия юнит отгоре (магнитна е) или където искаш (кабела е поне метър) Аз последвах инструкциите на Литекс Моторс и лепнах антената върху устройството.

Звукът ми допада повече от на мултимедията, но то си е до човека(аз лично го чувам по жив някак си, има повече обем и малко на 3D го докарва)... Най хубавото е че Bluetooth-a си има отделна сила на звука и след разговор, радиото не ми пробива тъпанчетата! :)

Има Google Play и можеш да си инсталираш каквото ти душа иска...

На мен ми струваше около $260 USD ($224+DHL) + митници...

Даже и къстъм ROM си сложих с разни оптимизации, екстри и глезотийки... зарибявка е :D

0

Ще изчакам да видя дали ще си доволен и след 2-3 месеца и ще те последвам :)

0

Направих нов раздел за H6, като очертаващ се популярен модел на марката, който няма много общо с H5. Предлагам нови въпроси да се задават като нови теми. А в тази авторът й да продължи да споделя преживяванията с автомобила си :)

0

Здравейте,

аз живея в Сърбия, и аз станах собственик навъртам h6 2.0 TCI дизел премията.

Колата е нов, но продуктът е 2015 г. За сега аз съм щастлив, аз се движи около 400 км.

Това, което ме тревожи, е лоша защита последните калници, както и пода на корозия .. не пластмасова защита Auto вътрешен заден калник, всички автомобили да имат ..

Също така на пода, около амортисьора и калниците има части, които са боядисани само базовата боя че няма корозия plastobita. 

Да не би настъпила някаква корозия и къде? Също така аз съм се интересуват от това как тези двигатели могат да бъдат максимум предци километри, как издържат дюзи, турбо .. В колата са били гуми Kumho Solus KL21, но на по-ниски обороти на на втора предавка почувствате вибрация в колата, като че ли те са били неподходящи гуми. 

Също така при 115km / h се чувстват вибрациите, които по мое мнение произтичат от небалансирани колела. 

В противен случай колелата е голям грамаж на олово за балансиране ..

потребление 90% 7.6 л / 100 км регионална пътна в ефир, 10% високи скорости до 140km / h

аз определено ще пишат моя опит върху превозното средство. 

За съжаление аз не знам български език, така че ще използвате онлайн преводач Сръбско-българската.

h6koza.jpg

h6.jpg

IMG_20170525_222638.jpg

IMG_20170525_222611.jpg

0

Честито колега! Да караш безаварийно!

0

Здравейте колеги,

Как се справя навигацията купена от Ebay ? Замислих се че и аз май ще правя някое ъпгрейдче на системите и се питам дали си заслужава ?

0

10 hours ago, Whos-bad said:

Здравейте колеги,

Как се справя навигацията купена от Ebay ? Замислих се че и аз май ще правя някое ъпгрейдче на системите и се питам дали си заслужава ?

Ами справя се... Все едно китайски таблет. Не е Галакси S8 ама бива.

Проблемът е, че нагласацията на кабелите е голяма. Около час рязане и запояване на кабели (ако знаеш какво правиш) И въобще не си мисли, че щом китаеца е написал "Специално за Н6", че реално е така...

Само визуално е така...

IMG_20170114_161730_HDR.jpg

0