Jump to content

И последният седан Great Wall С30 беше продаден


dry-ice

Recommended Posts

http://greatwall.bg/novini/%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%8f%d1%82-%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%b0%d0%bd-great-wall-%d1%8130-%d0%b1%d0%b5%d1%88%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%bd/

 

Е,това е! Мечтата на всеки да кара нов С30 е спряна, ако иска някой може да му го дам след гаранцията да се повози на такава кола.

Всичко което е почнало в България като автомобилостроене е загинало. Да се надяваме, че и тази инициатива няма да загине. Отивайки си един по един моделите малко ме притеснява.

Но, никой няма да бъде нито изумен, нито дори и учуден. Просто ще приемем факта, че в нашата държава нещата не се случват, А за сведение нашите комшии (Dacia) продават и в Германия

.....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е, че китайците остават само джипките и пикапите и разкарват всичко останало. Нищо зависещо от Литекс Моторс.

 

Не съм на същото мнение, хората си направиха фейс-лифт на С30, че и С50 си имат. При нас нищо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен рекламата беше много слаба в медиите. Който съм возил в колата е оставал приятно изненадан от нея, но всеки пита след определен пробег какво ще е състоянието. Няма написано нито от автомобилите по света, нито от тестовите автомобили(поне аз не съм намерил нещо на български). Вчера бях спрял в Долни Милановац и колата направи впечатление на сърбите но те не бяха чули за такава марка коли, а нали се продават и там?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...