feikot

"Видях Great Wall" - къде и кога? Ако може и снимка :)

126 posts in this topic

Да сребрист беше. Дали знаеш дали има промени по педали , волани и др. Щот аз съм се учил на една ладичка дет ми протри 2 чифта чистонови дънки защото волана и ми опираше в краката.Щех да се искефя да се уча на по голяма кола.

Edited by Niki.A.
0

Ами не знам трябва да го питам като го засека някога...

0

Да сребрист беше. Дали знаеш дали има промени по педали , волани и др. Щот аз съм се учил на една ладичка дет ми протри 2 чифта чистонови дънки защото волана и ми опираше в краката.Щех да се искефя да се уча на по голяма кола.

Сивия учебен Ховър е оборудван по всички изисквания за извършване на учебна дейност - педали, огледала, табели и т.н.

Самия собственик е страхотен човек и с удоволствие бих го препоръчал на всеки, който има нужда от шофьорски курсове. Ако някой има интерес, мога да му дам координати на ЛС, за да не изглежда като реклама...

0

Сивия учебен Ховър е оборудван по всички изисквания за извършване на учебна дейност - педали, огледала, табели и т.н.

Самия собственик е страхотен човек и с удоволствие бих го препоръчал на всеки, който има нужда от шофьорски курсове. Ако някой има интерес, мога да му дам координати на ЛС, за да не изглежда като реклама...

За да разсея всякакви съмнения Бойко ли се казва човека? :)

0

Борис... Освен ако не са станали два учебни... :toothy12:

0

Ох да бе Борис Пасков ако не се лъжа :)

0

Тази седмица форумът се разгоря със страшна сила! :hello2: По едно време сякаш едва тлееше, но сега...мненията валят ли валят..., е не всички са +, но то тук му е мястото да се говори за проблеми, а не само да се тръбят фанфари.

И сякаш началото даде колегата gss с учебният Волекс.

Та като видях поста му се сетих, че преди около две седмици......

..... спирам на паркинга пред Бриколаж (до автогара Родопи) в Пловдив, започвам с досадното събиране на телефони, портфейли, ключове и др. дреболии преди да изляза от колата. Слизам, правя 4-5 крачки и какво да видя - оранжев учебен Волекс.

Щракам с телефона и си викам после ще видя във форума gss ли е или не е. Но пък почти сигурен бях, че е той едва ли ще има два учебни Волекса в Пловдив.

Искам да кажа, че това си беше чиста случайност, а не плод на преднамерени действия :rolleyes:

Привет на gss и пожелание проблемите с колата му да спрат до тук, и от тук нататък само доволни курсисти и курсистки.

post-715-0-88950600-1349808704_thumb.jpg

0

Само да ви споделя опита си, от други форуми, в които имаше подобни теми, не всеки иска, и не на всеки му е приятно, да бъде отразен в нета, с дата и час, къде е бил...

Поводи да не желае това....най-различни, форумите са достъпни за всички и..... издънки дебнат отвсякъде...както се казва. :)

Таа..хубаво, водени от еуфорията споделяте, ама имайте и едно на ум. ;)

Edited by viggen
1

Благодаря за споделения опит! :)

Както се вижда в моят коментар нито има фиксиран ден, нито час още по-малко дата. Т.е. взел съм тези неща в предвид още когато съм писал. Мястото е пред магазин, в който може да бъдеш по всяко време без да има нещо съмнително.

Забравил си да напишеш за скриване на номерът на колата, което също е важно!

В случая не съм скрил номерът, защото самият собственик го е публикувал месеци по-рано.

0

Волексите явно се въдят, като гъби след дъжд. :)

За два дена по маршрута Русе - Поморие - Русе видах поне десетина (загубих им броя), повечето в движение, не успях да ги снимам, имаше доста служебни, с някакви рекламни надписи по тях, някакъв СОТ.

Успях да щракна един със спортна маска във Варна:

21mrdk5.jpg

и един с багажник в Поморие:

mlko6w.jpg

0

Това количе има данни да стане най-масовата кола в БГ. Дано само от Литекс се стегнат малко и започнат да работят по-сериозно!

0

Вчера видях Great Wall h3 CUV маслено зелен (много хубав цвят).Много добре изглежда машината, доста по-добре от черните които съм виждал.

Мислех си че ние с новите H5 сме ентусиасти и търсачи на силни усещания,но шапка им свалям на хората дето си купуват втора употреба без никаква гаранция.

1

Днес видях Great Wall Safe на околовръстното в София, беше с регистрационен номер от Перник.

0

Днес пред Литекс Тауър видях подредени 10 бр. регистрирани бели дизелови Steed 5 с монтирани лебедки и твърдо покритие на багажника. :)

0

В Казанлък пък има 2 Стийда,бели,единия на ВИК другия частен и което ми направи впечатление е,че частния е със сиво дъно...праговете,долната част на броните и калниците бяха сиви.Много го отваря.

0

Е и аз така на паркинга на Бриколаж в Благоевград, псувах китайците, че не ми работи централното, докато моя щракаше през две коли в дясно :)

Сам си се смях след това, ама никой не ме видя (може би)

Edited by rtasev
0

Преди малко, пред Фантастико в София, Драгалевци - бял полицейски Voleex. Полицаите гледаха лошо, явно изнервени покрай дежурствата по празниците. Та ми беше неудобно да снимам. За пръв път честно казано виждам полицейски Voleex - Hover-ите се мяркат доста по-често.

0

Малко да вдигна темата. В понеделник - на бензиностанция Shell на Околовръстния Път в София (след Симеоновско Шосе, в посока Перник), видях спрях автовоз с 6-7-8 нови Steed-а. Чудя се дали са от първите произведени у нас, или последния внос :) Не снимах, защото карах.

0

admin, ще можем да видим БГ пикапи съвсем скоро. 

Сега като приключи кампанията на Литекс за тест-драйв на пикапа и спечелилите 2-ва почивни дни с пълен резервоар гориво, към наградата ще бъдат поканени в завода на слизането от конвейера на първите БГ бройки. :)

0

Трябва да си направим някакви лепенки....нещо, по което да се познаваме. Фиат и Алфа форумите имат страхотни такива. Да почна ли да мисля нещо по въпроса. Само че ко да пиша.....адреса на форума. И някой ник, може би. Или емблема.

Да си пуснем ли една тема отделна за "Стикери"...??

Edited by yavorphoto
0