Jump to content

Снимки на завода от края на октомври 2011 (обновена 5ти Ноември)


admin

Recommended Posts

На прикачените снимки се вижда текущото състояние на завода. Имам информация, която може да се счита за официална, че в завода са инсталирани всички поточни линии и вече е функциониращ - работи се, прави се обучителното производство, за което бяхме говорили преди, което разбира се няма да се продава, а ще отиде за скрап.

 

РЕДАКЦИЯ: Преди снимките бяха две, сега качих 16 нови. Вижда се столовата и административната сграда, почти напълно завършени са.

P1230377.JPG

P1230378.JPG

P1230379.JPG

P1230380.JPG

P1230381.JPG

P1230382.JPG

P1230383.JPG

P1230384.JPG

P1230385.JPG

P1230387.JPG

P1230388.JPG

P1230389.JPG

P1230391.JPG

P1230392.JPG

P1230393.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как за скрап бе ... да ми подарят една!

 

Това в кръга на шегата разбира се! Явно хората си знаят работата! Аз предлагам да направим една сбирка на форума на плаца (паркинга) на завода и да помолим да ни разведат ... поне из публично-достъпните райони! Бих се радвал да видя как се прави кола по китайски в България!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо за и държа да съм там,ако се стигне до ходене.Предполагам обаче,че няма кой да издаде с подробности на нас...По принцип големите заводи имат организирани турове из заводите си.Печелят си и от туристи,защо не ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Литекс казаха, че по-натам ще има посещения на завода, но никой няма да ни допусне до паркинга му ей така ако отидем сега - има си охрана. Това е сериозно предприятие, не е като да се опитваме да си получим разходка из МакДоналдс.

 

Предлагам когато насрочат официалното откриване на завода, да отидем заедно с медиите и всички фенове на марката, да се съберем там и да видим какво ще ни покажат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете официално предложение към тях за обиколка със снимки и последващо описание във форума. Все пак имат маркетингов отдел и не виждам защо да си откажат безплатна реклама в нета.

Аз съм далеч от Ловеч, предполагам няма да дойда, обаче все някой във форума ще изяви желание. 5-10 човека си е чудесна група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много яко! най-накрая даго видим завършен! :D:sunny:

дано и ЛИТЕКС се вклучат активно в форома поне даречем за един час месечно да има един тяхен човек да отговаря на вапроси :computer: за техничвски характеристики среден разход на гориво и други такива вапроси

да пуснат и някое видео от рода на ''преглед как се произвежда ховер 5'' НО ОТ ЛОВЕЧ ! :wav:

е честито за новия завод и сполука !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди снимките бяха две, сега качих 16 нови. Вижда се столовата и административната сграда, почти напълно завършени са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...