Jump to content

Официална информация (от Литекс Моторс) относно Voleex C30


admin

Recommended Posts

Колега, не си спомням в рекламите на Волекс, Ховер и Стийд да се споменава ЕСП система. Има ABS и спирачен асистент.Може би ще има в Ц30, но тогава ще трябва да изчакаш малко. А и доколкото знам все още се продават коли внос от Китай, а не коли, произведени от Литекс Мотърс. Все си мисля, че тези които се произвеждат тук ще са с промени, за да съответстват на изискванията на ЕС. Ще са с по-добра шумоизолация, например. Така че моят съвет към теб е да изчакаш малко до появата на пазара на коли родно производство. А за това най-добре да питаш дилърите:) или да идеш в при най близкия такъв, хем ще питаш, хем ще видиш на място, най-малкото ще пипнеш, а за тестдрайв ще се разберете. Те знаят най-добре. По телефона или на меил нещата стават по-бавно, може да са те забравили, без да искат:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не си спомням в рекламите на Волекс, Ховер и Стийд да се споменава ЕСП система. Има ABS и спирачен асистент.

 

http://www.greatwall.bg/modules/autos/price-equipment/1/2011-12-voleex-c10-5.pdf

 

Тук на 3-та страница определено пише, че ESP, странични въздушни възглавници и въздушни завеси отпред и отзад са опция. За съжаление никъде няма цени или каквато и да е информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгла си ме:) Ами значи наистина питай при дилър:) Колите, които се продават вмомента са внос от Китай. Ако могат да им сложат, те ще и сложат. Ако -не ще ти я поръчат. Може би, някоя сглобена в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че не му е тук мястото на моя въпрос, но се надявам да го видят и дилърите. Та въпроса ми е:

Има ли начин клиента сам да жертва багажника си и да поиска монтиране на бутилка тип бойлер в багажника, вместо на мястото на резервната гума. Опита ми подсказва че в повечето случай ремонтен комплект неможе д ами помогне на пътя, до сега съм сменял гума на пътя 5-6 пъти , като само веднъж гумата беше наистина спукана, в другите случаи или беше спаднала леко и отлепила се от джантата, или крива джанта, или бог знае какво, веднъж дори дефектен винтил ми бяха сложили и след 30 км изпусна. В този ред на мисли си мисля че просто няма как да се лиши човек от истинска резервна гума. и така и така питам. Има ли начин вместо газ, да се сложи метан... не че нещо ама въртя като гламав и даже на газ си е скъпо да правиш по 40-50 к км на година....

 

П.С. като се замисля, ако се предвиди фабрично метан, без да се губи гаранцията, след година, всички таксита ще са волекс, просто няма друга марка която да прави подобно нещо, изключвам отделно модели които са пуснати стандартно фабрично на метан и икономията просто не си заслужава понеже цената на такава кола е прекалено висока, и поради идеята да минаваш поне 400 км с едно зареждане а и да не стане все пак много скъпа колата, слагат обикновенни стоманени бутилки, ама слагат повече... колата става прекалено тежка, и за да не загуби динамика, слагат по-силни двигатели а те пък горят повече и искат по-големи бутилки... абе омагьосан кръг. за сравнение моята 90 коня двигател на метан гори средно 4 кг/100 км. фабричното кади е 120 коня и гори средно 7,5 кг/100км. аз съм с една 60 л. бутилка и минавам 240 км с едно зареждане, то (кадито) е с 2 90 литрови и минава 500 км с едно зареждане.. някак си не ми се връзва... особенно за такси:)

Редактирано от petkov_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...