Jump to content

Снимки на завода от 29ти Август 2011


admin

Recommended Posts

Като че ли няма кой знае каква промяна от юлските снимки! Дано греша де ама не ми се вижда да се работи "здраво", както би трябвало да е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Халетата бяха завършени още Юли, за това и няма как разликата да е така видима. Скоро завода трябва да заработи на минимален капацитет за тестовото производство, така че не бих очаквал и разгорещено строителство.

 

Но пък се вижда, че големи площи около завода са асфалтирани - плануваните паркинги. Има асфалтирани улици, дори са поставени бордюри и има малки площи предвидени за озеленяване, за да изглежда по-добре :) От друга страна се вижда, че и административната сграда се е изкачила на височина, има осветителни тела. Чудя се дали са го свързали с пътната мрежа с асфалт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да призная ,че завода става красавец . Като завършат инфраструктурата ще си проличи напълно. Такива строежи в/у "крива нива" изискват доста изкопна работа , затова и хоризонталната планировка се бави. Явно месеците до края на годината ще са само тестови . Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема през почивните дни другата седмица да прескоча и аз до ловеч и да се поогледами да видя какво става!

 

Пич няма как да виждаш трескава работа защото правят вече пробни на машините вътре в халетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи ни де ...защо? Аз не схващам! МОже да съм тъп ама де да знам ... к'во, да не са го били и да са го накарали да не публикува снимки? Много конспиративно звучи нещо май! Обясни ни, моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие сте много трудни хора. Пламен Ликьов защо мислиш, че спря достъпа до профилите си.

 

Не се засягай, хората имат много въпроси, малко истинска обратна връзка. Никой не знае какво става. Вероятно защото и Литекс не искат много шум. Не се сърди на любопитството ни. Просто когато коментираш, ще съм ти много благодарен ако казваш нещо повече - стига да ти е позволено, тук просто сме фенове на проекта, които си коментираме.

 

@feikot и @radowolf нека не нарушаваме добрия тон на темата и да не нападаме човека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не нападам никого :) Не ни е това работата.Просто искам,като има някакво твърдение.да има и обосновка за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз немога да разбера какво толкова ви интересуват вътрешните работи в завода ! Всеки да си гледа собствената работа и това е ! Ако има нещто което трябва да се знае от широката общественост то ще бъде казано !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз немога да разбера какво толкова ви интересуват вътрешните работи в завода ! Всеки да си гледа собствената работа и това е ! Ако има нещто което трябва да се знае от широката общественост то ще бъде казано !

 

 

Ще съм прям с теб - не е и нужно да разбираш кой по каква причина от какво се интересува. Но, за да ти отговоря - цялата идея на форума е да събере хора, които се интересуват от завода и от продукцията с марка Great Wall. Нещо повече, в този форум има хора, които се интересуват само и единствено от това какво точно се случва в завода, защото са кандидатствали за работа там или мислят да кандидатстват. Само че твоето "изнервено" мнение, вместо да помага на хората да задоволят любопитството си, започва да повдига повече въпроси относно това "какво толкова скришно се случва", че да се ядосваш, че питаме?

 

И така, за да запазим добрия тон на темата - нека от тук нататък продължим да обсъждаме снимките, а ако някой иска да коментира нещо, което не се вижда на тях - ще се радваме да го изслушаме, но ако няма какво да каже - нека просто не казва нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората се интересуват от прогреса и е напълно нормално.

Добре, ясно е, че вътре в халетата работите са секретни и навсякъде по света е така. Хубаво.

С такива изказвания се отблъскват потенциални фенове. Какъв е проблема да се правят снимки на завода отвън и да се следи инфраструктурата?

Ако има такъв проблем, нека някой се включи и да разясни с 5 приказки.

.......: Не желаем да се появяват снимки, примерно! Дори не е нужно да се обяснява.

Този форум прави реклама и е полезен! Жалко, че не се оценява.

В детайли от рода на инвестиции, интереси, бъдещото развитие, бъдещата собственост! Естествено, че малък кръг от хора имат достъп до това инфо.

Иначе Ликьов си скри албумите в пикаса, защото снимаше халетата вътре, а в момента , в който китайците почнаха да монтират линиите всичко изчезна. Това е ясно.

Редактирано от apocalypto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на годината не виждам как ще тръгнат...

 

Жалко е да се види , че бюджета на проекта е недостатъчен или съкратен. Но към пролетта на 2012 може и да започнат регулярно производство, ако се договорят със някой нов инвеститор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Жалко е да се види , че бюджета на проекта е недостатъчен или съкратен. Но към пролетта на 2012 може и да започнат регулярно производство, ако се договорят със някой нов инвеститор.

До края на годината не виждам как ще тръгнат...

 

Имам информация, че в халетата на завода вече се работи, тестово, по план. Завода ще започне да работи на друг капацитет, за крайни клиенти около началото на 2012 както ни беше казано и на експото в София. Нормално е всичко да се случва на етапи, имайки предвид мащабите на проекта. От къде имаш информация, че бюджета е недостатъчен или съкратен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Жалко е да се види , че бюджета на проекта е недостатъчен или съкратен. Но към пролетта на 2012 може и да започнат регулярно производство, ако се договорят със някой нов инвеститор.

 

Чул, недочул ама да напишеш нещо от слухове само е смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, това са 500 декара, вкопани 8 метра в земята, изкопи, кабели, едно малко чудо, даже хич не е малко. Бил съм там още, когато започнаха да копаят. В момента приоритета е производството, макар и в малки количества. Централната сграда и стола са работа за 2 седмици. Другите две халета ще са по-големи от тези, които са построени сега. Държавата се цигани да направи отсечка от завода да пътя Плевен - Ловеч. Дори чух, че имало предложение Г. Ганчев да го направи и да го подари на държавицата, защото частно лице не може да има свой път по закон. Дали е истина не зная.

 

Да добавя, че отсечката е километър и половина максимум.

Редактирано от feikot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми километър и половина,ама тя иска да е по-дебела,по-износо устойчива и пр. а това е пари ;) и като предприятието не е държавно,не е приоритетно.ГУ да го асфалтират е замисъла.Ще можеш ли да направиш още няколко снимки,на всички би им било интересно,поне външно как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...