Jump to content

Работа в Литекс Моторс


admin

Recommended Posts

Набират пак нас не ни викат,ааа можели така ,незнаят какво губят

 

Явно от GW си имат много големи изисквания. Ако не лъжа пускат тази обява за четвърти път, докато за технолог - само един път. За оператор монтаж много ясно са написали, че е за младежи току що завършили и без какъвто и да е било опит. Едно от нещата, за които съм сигурен е че предвиждат ниски заплати за позицията и затова се целят в тази група, обаче май нещо удрят на камък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Младежи хубаво, но нека и малко по- младежи да има.В други заводи за коли като гледам не е това най- важното,с течение на времето ще отпаднат половината ,и ние си имаме изисквания като си знаем цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Преди две седмици ходих на интервю в завода и ми казаха и на мене " Ще ви се обадим до 2-3 седмици". Вече две минаха. Незнам и в този завод ли ще се наемат хора приближени на някой :icon_pale:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...................

 

И какво сега не ти взеха на работа в завода и дай да нападаме. Ох пич като нямаш качества и знания как да те вземат. Ти можеш да си мислиш, че знаеш всичко, но не е така. Изпусна големите пачки и ти е яд сега много.

 

Някои тука много реват имал дипломи и стаж. То това да не ви е автосервиз в квартала.

Редактирано от admin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай сега radar? Аз съм Illegal и използвам ника на един приятел, който работи в завода! Дори не съм го питал.

Първо извинявам се на някой, ако съм го обидил! Оня път бях афектиран!

Гледам, че Админа ти е редактирал поста, а аз влизам тук доста рядко вече, откакто помолих да ми изтрият ника. Не зная кой си и, какво си писал, мога само да предполагам. Както и да е.

 

Конкретно към теб: Имал съм грешката да работя в заводи и няма да го направя никога повече, понеже не желая да съм роб с ниско заплащане! За Бг. става въпрос. Това е дълга тема. Нямам образование, което е свързано с автомобилите!

 

Никога не съм изявил желание да работя в този завод и не съм се предлагал.

 

Не зная на какво базираш изказа си? Аз съм Магистър по Неорганична химия и химия на твърдото тяло в СУ, но се занимавам с други неща, които са доста по-доходни. Някакви пачки съм бил изпуснал? Моето образование е неконвентируемо в България, ако мога така да се изразя и затова се насочих към друго. Плюс това автомобилите не са ми хоби, а архитектурата! Хем, че съм се возил и карал доста скъпи автомобили. Не мои естествено. Но това просто, както казах не ме кефи, понеже не понасям гъзарии и високи скорости. Просто за мен идеалният автомобил е комби среден клас с двойно предаване, бензин и малко кончета отгоре. 150 поне. Заради интереса ми към архитектурата правех и редовно снимки на завода! Направил съм страшно много реклама в разни сайтове чрез снимките ми на тази строителна площадка. Без никой да знае и без да търся, каквато и да било изгода от това.

Да, нямам качества да работя в завод за сглобяване на автомобили. Не мога да зная всичко, понеже човешкия мозък е ограничен програмно от ТЯХ :toothy9: !!! Изпуснах си нервите един път тука, но това е моя грешка и пак се извинявам на хората, които засегнах. Успех на завода и успех на тези, които желаят да работят там. Успех и на форума.

Извинявам се и персонално на Димитър, админа който е страхотен младеж.

Бай!!!

Редактирано от podigoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Illegal, никой не ти е трил нито ника нито информацията, която беше публикувал .... а тя наистина бе много полезна, но решението да си я изтриеш си беше твое и никой не може да ти търси сметка за това ... а акаунта ти не е копиран при миграцията поради неактивност! Нищо не пречи да си регистрираш нов акаунт със същото име и да продължаваш да ни радваш със снимки и всякаква друга полезна информация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,и аз като вас чакам обаждане вече месец,но никой не се е свързал с мен досега. някои ако знае нещо нека напише някои ред

Здравей аз още май бях на интервю и ме мотаха 3 седмици а бяха толкова любезни и обещаваха каквото и да решим ще звъннем. Не стига че не звъннаха, ами след като се поинтересувах какво става първо служителката с която комуникирах имаше работа, после беше панаира за коли и после не знам си какво.

Никаква организация, дано и с производството е така, в крайна сметка ми отказаха въпреки че съм инжинер със стаж опит и купчина допълнителни квалификации. Явно наистина работата става само с връзки за съжаление!

 

Успех на всики и дано поне един се срещне тук който да каже мен ме назначиха по еди коя си позиция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

охх аз също бях на интервю май месец,и си чакам о6теее :(

 

Абе едно е интервю, друго е одобрение. След като нямате отговор значи не си за тази работа. Стига сте злобяли.

Редактирано от radar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да се каже в определен срок обещан от потенциалния работодател, дали лицето Х е одобрено или не. Аз съм наясно с политиката на Литекс! Като е печеливша е добре за фирмата. И е малко грубо- не си за тази работа . По- културно е да се каже, че не си одобрен най- вероятно. А, който е кандидатствал и не е получил отговор нека се обажда и да пита. В негов интерес е.

Редактирано от apocalypto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Абе едно е интервю, друго е одобрение. След като нямате отговор значи не си за тази работа. Стига сте злобяли.

Да малко е грубичко от твоя страна :) (все пак не знаеш за какво съм и не съм :),а също така и не злобея,просто споделям-нали за това все пак е форума..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да се каже в определен срок обещан от потенциалния работодател, дали лицето Х е одобрено или не. Аз съм наясно с политиката на Литекс! Като е печеливша е добре за фирмата. И е малко грубо- не си за тази работа . По- културно е да се каже, че не си одобрен най- вероятно. А, който е кандидатствал и не е получил отговор нека се обажда и да пита. В негов интерес е.

Дали няма да се натрапвам ако се обадя? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май се майтапиш, колега?

Смятам, че въобще не става въпрос за търсене на упоритост. Или началството не е готово още да назначава, защото все още не му трябва човек или кандидата е "отстрелян" по различни причини. Друго обяснения няма. Предимно от по-големите компании ми се е случвало да получавам е-мейл с който ме уведомяват, че ...бля-бля-бля... не съм одобрен. Когато сега шефа търси хора за дадена позиция, предварително казва, че ако не се обади до еди коя си дата, кандидата да се счита за неодобрен и се извинява на всеки един, че няма възможност да се обади на 150 човека. Мисля, че така е коректно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета аз познавам две млади момчета които ве4е почнаха да работят в завода.Единият бе приет февруари, другият сега лятото .

Напълно съм сигурен 4е и двамата са без всякакви протекции и връзки и двамата не са от Ловеч и вмомента живеят в хотела на града.

Така че дерзайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да кажеш на какви длъжности са назначени, че ми е много интересно, а може би ще е интересно и за всички останали които следят форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато чакаме да бъдем "отсвирени" ще работим за мултинационални компании в чужбина. Сериозните работодатели винаги намират начин как да се обадят и информират кандидатите си за работа, вярвайте ми. Защо секретаря на фирмата в София ми се обажда до най-много 20-тина минути а личен състав в Батовица мълчи по половин година? Сега работодателя ми печели само от моя труд над 40 млн. евро годишно. Тази печалба може да остава в България ама като не искате много ви здраве! Чакайте инвестиции от вън колкото си щете. До сега само България инвестира в чужбина, с хора. Обратния процес нещо не го виждам, защо ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моля ви да разберете, че ние нямаме нищо общо с Литекс Моторс. Това е фен форум - аз лично ще се погрижа тази тема да стигне до тях, но никой от нас не може да каже защо, кога и как се наемат хора - аз само бях поел инициативата да извадя обявени позиции за работа в публично достъпните сайтове. Ако чакате отговор от Литекс - най-добре се свържете директно с тях, на някой от контактите в новия им сайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви да разберете, че ние нямаме нищо общо с Литекс Моторс. Това е фен форум - аз лично ще се погрижа тази тема да стигне до тях, но никой от нас не може да каже защо, кога и как се наемат хора - аз само бях поел инициативата да извадя обявени позиции за работа в публично достъпните сайтове. Ако чакате отговор от Литекс - най-добре се свържете директно с тях, на някой от контактите в новия им сайт.

Не не ,аз имах предвид, дали са се обадили на някой от присъстващите в форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Познавам една девойка, която е наета там в нещо свързано с опаковане, но рядко я виждам и не съм я разпитвал. В първия цех, който се води склад, а по модерному- логистика.

Редактирано от apocalypto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

От името на екипа на Литекс Моторс, бихме искали да споделим следната информация по дискутираните теми:

  • Всички обяви за свободни позиции в Литекс Моторс се публикуват на Интернет-страницата www.jobs.bg Когато една позиция изисква наемане на повече на брой служители, то тогава обявата излиза и в регионални издания.
  • При публикуване на обява за работа, компанията се свързва само с онези кандидати, които отговарят на изискванията на длъжността по обява и фирмената политика на компанията.
  • Практика на Литекс Моторс е да предоставя обратна връзка по електронна поща на всички кандидати, с които е проведена среща. В тази връзка е възможно възникване на технически проблеми при получаването й.
  • Всеки кандидат, с когото е проведено интервю от компанията, може да потърси индивидуално обратна връзка за развитието на своята кандидатура.
  • Всяка една позиция си има своите изисквания и специфики, което предполага и различен период на време за разглеждане и одобряване на получените кандидатури.
  • Обявяваните от Литекс Моторс свободни позиции не ограничават кандидатите по техния пол, стига кандидатът да отговаря на изискванията на конкретната позиция.
  • От средата на м. ноември 2011 г. подборът на кадри ще бъде осъществяван и със съдействието на експерт Човешки ресурси на територията на завода на компанията.

Надяваме се, че информацията ще бъде полезна за вас.

 

Оставаме отворени за ваши препоръки и коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • admin unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...