Jump to content

сервиза на ботевградско шосе


jeko

Recommended Posts

Здравейте колеги,вчера минавах по ботевградско шосе и видях,че е разтурен шоурумът на грейг уол ,който се намираше там.Чудя се дали е разтурен и сервизът,който беше там,не че ще тъгувам точно за тях,но когато купувах колата ми казаха ,че там е и основният склад за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

 

Да, преструктурирахме дилърската си мрежа в София в началото на м. юли, за да е по-удобно на портебителите ни като избрахме по-комуникативни локации в града. Същото направихме и със сервизната мрежа. Към момента имаме вече 3 оторизирани сервиза с адреси:

 

1. ул. "Лунна папрат" №3

2. бул. "България", ул. "Бяло поле" 8Д

3. бул. "Проф. Цветан Лазаров" №48

 

За допълнителна информация, моля посетете сайта ни www.greatwall.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същност сервизите са два този на бул.България е този на ул.Лунна папрат, може и още не е готов, но където и да се обадиш се в Тандер те приемат (бившо Булинс).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ходил ли е в някой от двата "южни" сервиза в София? Идва време за обслужване и Митвас вече ми е много далеч за съжаление. Та ако препоръчате в кой от двата да си запазя час ще съм благодарен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах двата сервиза са един този на ул.Лунна папрат, обслужването е супер бързо и коректно, вече два пъти ходих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА бе супер бързо друг път 12 дена чакам да ми оправят мултимедията. И всеки ден ми разправят след малко ще ти се обадим и да два са това на бяло поле е само тест драйв център.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това което съм ходил като обслужване и дребни ремонти е бързо но за по-специфични неща не рискувам ходя директно в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз някак си имам чувството, че хората от сервиза на Ботевградско шосе са ги преместили в новите сервизи до бул. България. Ако е така то определено е хубаво да се избягват тези новите сервизи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този нов сервиз на България ми е много удобен, обаче ако са същите хора от ботевградско шосе, ще продължавам да си ходя в митвас, нищо че е далече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нееееее!

Много по зле са. Не решават проблеми, а внасят нови. НИКОГА не там.

Нямат приемчик! Всичко изглежда като в бърдак (без организация) нахвърляни части навсякъде не можеш да стигнеш до приемната. Персонала ти се кара, че имаш проблем с твоя не чак толкова нов автомобил все още в гаранция. Вкарваш автомобила с два проблема излиза с четири и бонус изпокъсани кабелни форми само след четири дни в "Техния нов сервиз". Под всякаква критика. НИКОГА ПОВЕЧЕ. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз съм на мнение, че бившият сервиз "Тандер" изобщо не е за препоръчване.

 

Никаква комуникация с клиента, една некомпетентна лелка за приемчик, която ти се кара, а не комуникира с теб.

Държаха ми МПС-то близо 3 седмици без никакво конкретно обяснение.

За капак проблема с газовата уредба си остана(прехвърля произволно на бензин без причина).

Имам чувство, че проблема с газовите ще се разкатава докато мине гаранция(Митвас обясняват от сума време, че им е изгоряла диагностиката).

 

Оставам с усещането, че сервизирането за в бъдеще ще е Ад, и Литекс изобщо не ги е еня за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, понеже и аз се сблъсках с този проблем,се разтърсих из нета и там открих че в пловдив има някаква фирма за ги-нито газ,която предлага монтаж на виале,та ако се закъса май ще трябва да ходим до майна таун

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази фирма вече не предлага този модел газови уредби, заради проблеми, иначе те са основния вносител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги ходил ли е някой от Вас в сервиза на: "ул. Лунна папрат №3 София", за ТО. Ако може да споделите впечатления.
Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...