Jump to content

Проблем с тапицерията на вратата на 3H Suv


VPP

Recommended Posts

Проблем с тапицерията на вратата на 3H Suv. Кажете колеги някой имал ли е подобен проблем. Явно от жегата се появиха първо мехури от въздух на вратата и след това се сви така наречената тапицерия. Ходих при тапиицер явно не е много добър и каза, че това няма оправяне. Вие какво милите? 

 

Също така и скоросният лост има една подобна тапицерия къде и как мога да я подменя? Благодаря за всеки отговор. 

post-18814-0-47436500-1442048286_thumb.jpg

post-18814-0-37039100-1442048287_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоростния лост и при мен е така,за Габрово и района не знам къде могат да ти я направят.В София фирми тапицерски бол :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и при мен беше така с тапицериите, но това е поправимо, просто трябва да отидеш при първия авто тапицер и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А, има ли някой инфо каква цена мога да платя за подобно нещо и ако може един адрес на авто тапицер понеже тук в габрово няма? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Балчик има един майстор. И аз съм със същия проблем и скоро ще го ползвам.

Редактирано от Говедо
Правопис и пунктуация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик, но моля посочвайте точни координати на тези майстори, за да има смисъл мнението ви. "Един майстор в Балчик" не знам как някой ще го намери, което е съвсем настрана от факта, че авторът на темата е от Габрово и едва ли ще ходи до морето да му оправят тапицерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...